Účtovník s nemeckým jazykom

TJ-Legal, s. r. o.

Miesto práce
Hlavná 133, Prešov
Termín nástupu
01.09.2019
800 - 1 000 EUR/mesiac800,- € (brutto) + variabilná zložka do 200,- € (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsadzujeme pozíciu účtovníka (klientskeho pracovníka) na rozrastajúcom sa B2B oddelení.

Jeho poslaním je pomoc slovenským živnostníkom a s.r.o. pri ich podnikaní na Slovensku a v zahraničí.

Pozícia je vhodná pre uchádzačov, ktorí ukončili strednú alebo vysokú školu ekonomického zamerania a ovládajú nemecký jazyk na úrovni B2-C1.

Náplň práce:
- spracovanie účtovnej agendy živnostníkom a s.r.o. pracujúcich/vysielajúcich svojich pracovníkov do Nemecka
- správa, aktualizácia a archivácia záznamov o klientoch v súlade s platnými internými postupmi
- spracovanie prichádzajúcej a odchádzajúcej korešpondencie v nemeckom jazyku
- spracovanie registrácií nových klientov (prevažne Slovákov a Čechov)
- aktívna telefonická, e-mailová a poštová komunikácia v nemeckom jazyku
- reporting údajov klientom a nadriadenému

- pružný pracovný čas
- kompletné zaškolenie priamo vo firme
- finančné a iné benefity
- flexibilnú zložku platu
- aktivita „odporuč nového kolegu" a získaj finančnú odmenu
- rozvoj osobnosti a komunikačných zručností
- prácu v mladom dynamickom kolektíve

Neobávaj sa uvedených požiadaviek, nemusíš spĺňať všetky. Dôležité je pre nás logické myslenie, dobrá práca v MS Office a ovládanie nemeckého jazyka slovom aj písmom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonómia, finančníctvo, bankovníctvo

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Jednoduché účtovníctvo - Základy
Podvojné účtovníctvo - Základy

- zodpovedný prístup a spoľahlivosť
- lojalita a proaktivita
- schopnosť sebareflexie
- schopnosť pracovať pod stresom
- schopnosť tímovej práce
- dobré komunikačné schopnosti
- orientácia na výsledok

Spoločnosť TJ–Legal, s. r. o. je firma, poskytujúca poradenstvo a klientsky servis slovenským, českým, poľským, rumunským a ukrajinským klientom pracujúcim v zahraničí.

Naším poslaním je pomoc klientom pri vrátení daní a iných príspevkov zo zahraničia (Holandska, Nemecka, Rakúska a Slovenska), spracovanie daňových priznaní pre fyzické osoby a výkazov pre podnikateľské subjekty.

Ponúkame prácu vo východoslovenskom regióne a vo vybraných regiónoch Poľska a Rumunska s celoeurópskou pôsobnosťou, ako aj stabilitu, zaškolenie a osobnostný rozvoj našich zamestnancov.

Pomáhame klientom v čo najširšej možnej miere a preto popri rozširovaní portfólia ponúkaných služieb hľadáme výnimočných spolupracovníkov, ktorí sú ochotní svojimi zručnosťami a pro-klientsky orientovaným prístupom pomáhať napĺňať našu misiu – odborne a rýchlo pomáhať klientom riešiť problémy s ohľadom na ich potreby a víziu – stať sa európskym lídrom v oblasti daní a ekonomického poradenstva založenej na odbornosti, kvalite, stabilite a inovatívnosti.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3687475  Megjelentetés dátuma: 7.6.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 800 - 1 000 EUR/mesiac800,- € (brutto) + variabilná zložka do 200,- € (brutto)