.NET Leader programátor na kontrakt, Off-Site, 5700 - 6200 € mesačne

TITANS freelancers, s.r.o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
5 700 - 6 200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- dĺžka projektu: 6 - 9 mesiacov s možnosťou predĺženia
- miesto výkonu projektu: full-time, off-site
- nástup na projekt: 01.06.2021, ASAP alebo dohodou
- spolupráca na IČO (s.r.o., živnosť)

- spolupráca na vývoji globálneho agro-priemyselného systému využívaného pri destilácií, dávkovaní jedla pre zvieratá a mlyny
- vývoj "na zelenej lúke" podľa funkcionálneho vzoru "legacy" systému
- vývoj [FE aj BE častí systému] v technológiách C#, .NET, PostgreSQL (Stored Procedures)
- systém bude využívaný v mnohých krajinách v rámci celého sveta
- spolupráca v medzinárodnom distibuovanom tíme [Anglicko, Egypt, Švédsko]
- Anglická časť tímu zodpovedá za architektúru systémov
- Švédska časť tímu zodpovedá za projektové riadenie a vývoj/rozvoj legacy systému
- Egyptská časť tímu zodpovedá za SW vývoj a implementáciu nové riešenia
- programovanie & technologické a tímové lídovanie egyptského tímu 5-7 SW developerov [po zapracovaní sa na projekte]
- komunikácia v angličtine s členmi medzinárodného projektového tímu
- v prípade spokojnosti a záujmu možná dlhodobá spolupráca
- spolupráca prebieha v úplnom OFF-SITE režime s možným pôsobením v priestoroch zákazníka v Bratislave [podľa preferencie kandidáta]

- bezplatné celoročné predplatné časopisu NEXTECH, TOUCHIT alebo FORBES po spolupráci dlhšej ako 60 dní,
- nadštandardná zdravotná starostlivosť formou očnej a zubnej prehliadky v najmodernejších zdravotníckych zariadeniach ProCare a STOMACARE pri spolupráci dlhšej ako 80 dní,
- poukážky na akýkoľvek 2D/3D filmový zážitok v sieti kín CINEMAX po spolupráci dlhšej ako 80 dní,
- poukážky na nákup odbornej literatúry v kníhkupectve (kamenné predajne & e-shop) Martinus po spolupráci dlhšej ako 100 dní,
- zľavu na všetky otvorené kurzy školiaceho strediska GOPAS vo výške 6 až 20% podľa kategórie kurzu.

V prípade Vášho záujmu o túto atraktívnu ponuku nám čo najskôr zašlite svoje CV v anglickom jazyku (vo formáte doc, docx) s upresnením Vašej časovej dostupnosti. Kontaktovať ohľadom ďalšieho postupu výberového konania budeme všetkých záujemcov, ktorým vopred ďakujeme za prejavený záujem.

Osobné údaje záujemcov o spoluprácu na projekte, ktorí nám zašlú svoj profesijný životopis prostredníctvom internetovej stránky www.profesia.sk, budeme spracúvať na účely výberového konania. Poskytnutie údajov záujemcu je nevyhnutné na účasť vo výberovom konaní, ktorého sa zúčastňuje ako záujemca o účasť na projekte, ktorý bude realizovaný pre nášho zákazníka. Osobné údaje záujemcov o spoluprácu (fyzických osôb – podnikateľov resp. konateľov spoločnosti, ktorí majú záujem byť našim obchodným partnerom) v rozsahu údajov uvedených v životopise, motivačnom liste, iných zaslaných prílohách a ďalších údajov získaných na uvedený účel v priebehu výberového konania (napr. pri osobnom pohovore) budeme spracúvať na tento účel po dobu do skončenia výberového konania. Spracúvanie údajov záujemcov na tento účel je nevyhnutné, aby sa na základe žiadosti dotknutej osoby vykonali opatrenia pred uzatvorením zmluvy (predzmluvné vzťahy). Osobné údaje budeme na tento účel uchovávať po dobu do ukončenia výberového konania. Bližšie informácie o podmienkach spracúvania Vašich osobných údajov na tento účel nájdete v sekcii Pravidlá ochrany osobných údajov na našej webovej stránke.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

- min. 5-ročná aktívna skúsenosť s programovaním C# a .NET riešení
- záujem a schopnosť lídovať medzinárodný [egyptský] off-shore tím
- pokročilé skúsenosti s PostgreSQL
- skúsenosti s Microservices architektúrou
- znalosť HTML5, CSS (výhodou: LESS, SASS)
- skúsenosti s niektorým z repository systémov (napr. Git)
- skúsenosti s vývojom eneterprise webového riešenia
- aktívna znalosť anglického jazyka slovom aj písmom
- záujem o dlhodobú spoluprácu (12+ mesiacov)

- výhodou: skúsenosti s embedded systémami

- zodpovednosť
- komunikatívnosť
- samostatné a tvorivé myslenie

Chceš sa stať TITANOM? Úspech sa začína odvahou.

Sme TITANS freelancers a už viac ako deväť rokov poskytujeme služby v oblasti outsourcingu IT freelancerov.

Sme inovatívni. Sme nezávislí. Sme féroví a priami!
Posilňujeme IT projekty, na ktorých chýbajú tí správni ľudia.
Freelancerom ponúkame možnosti, ktorými sa neboja pochváliť ďalej.

Spolupracujeme s viac ako 400 rôznorodými spoločnosťami na Slovensku a v zahraničí.
Toto sú čísla, ktoré hovoria za nás:
● viac ako 13 800 dostupných IT špecialistov
● viac ako 1 270 alokovaných TITANov
● 189 010 dodaných Mandayov
● 1 016 vyzbrojených IT projektov

Láka ťa freelancing, no nevieš, ako a kde začať? Nechaj to na nás.
Radi ti poradíme aj v oblasti účtovníctva. Jedno bez druhého jednoducho nejde.

Nestačí? Ak máš záujem, prezradíme ti viac.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4080370  Megjelentetés dátuma: 13.5.2021  Alapbér (bruttó): 5 700 EUR/mesiac