ICT Business Analytik , na živnosť, Bratislava, 3600 až 7400 € mesačne

TITANS freelancers, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
3600 - 7400 EUR mesačne

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- dĺžka projektu: 8 mesiacov s možnosťou predĺženia
- miesto výkonu projektu: full-time, on-site, Bratislava
- nástup na projekt: ASAP alebo dohodou
- spolupráca na IČO (s.r.o., živnosť)

- spolupráca v medzinárodnom, agilnom tíme v prostredí Telco BSS (Business Support Systems) riešení
- tvorba návrhov Architektúry a Solution dizajnu podľa biznis požiadaviek
- samostatná práca na pridelenom projekte (Solution Factory Principle)
- pravidelné reportovanie
- dizajnovanie BSS (Business Support Systems) a OSS (Operation Support Systems) systémov: CRM, Billing, Integračné Systémy,...
- tvorba high-level architektonických dodávok (typické pre Analytickú fázu)
- tvorba funkčného (nie technického) Solution Design-u (dopady na aplikácie, use-case-y,..)
- na projekte je definovaná a zaužívaná špecifická metodológia, čo sa pohľadu na "deliverables" týka
- PROCES:
REQUIREMENTS od BUSINESS-u =
HIGH-LEVEL IMPACT ANALÝZA/ASSESMENT =
POTVRDENIE OD KLIENTA =
FUNKČNÝ (nie technický) SOLUTION DESIGN (rozhrania,...)
- príprava personalizačných dát
- risk monitoring
- aktívna komunikácia s dodávateľmi SW počas vývoja a testovania SW riešenia (komunikácia s vývojármi a testermi)
- komunikácia ohľadom potrebnej systémovej konfigurácie
- analýza požiadaviek trhu a návrh potrebných riešení
- zber, analýza, prioritizácia a dokumentácia potrieb a požiadaviek zákazníka
- vytváranie zrozumiteľnej a prínosnej dokumentácie toho, ČO ZÁKAZNÍK potrebuje pre algilný tím
- príprava funkčných špecifikácií a zmenových požiadaviek
- participácia pri príprave technickej špecifikácie
- revidovanie technickej dokumentácie
- transformácia funkčných požiadaviek
- poskytovanie konzultačnej podpory
- spolupráca a komunikácia s IT, sieťovými, DB a aplikačnými administrátormi, bezpečnostnými špecialistami a operátormi
- pravidelná účasť na medzinárodných konferenčných hovoroch v anglickom jazyku
- spolupráca v SETUP-e: full-time, on-site (Bratislava)
- občasné cestovanie do krajín EU podľa potreby projektu (približne 20% z pracovného času: cca 2 dni/2 týždne)
- RATE-ové podmienky sa odvíjajú od množstva projektových skúsenosti kandidáta v požadovaných oblastiach (viď. dole) v TELCO sektore

- bezplatné celoročné predplatné časopisu PC REVUE alebo TECHBOX po spolupráci dlhšej ako 60 dní,
- nadštandardná zdravotná starostlivosť formou očnej a zubnej prehliadky v najmodernejších zdravotníckych zariadeniach ProCare a STOMACARE pri spolupráci dlhšej ako 80 dní,
- poukážky na akýkoľvek 2D/3D filmový zážitok v sieti kín CINEMAX po spolupráci dlhšej ako 80 dní,
- poukážky na nákup odbornej literatúry v kníhkupectve (kamenné predajne & e-shop) Martinus po spolupráci dlhšej ako 100 dní,
- zľava na všetky školenia vo vzdelávacom centre IT Academy vo výške 15%,
- zľava v cestovnej kancelárii Travel club

V prípade Vášho záujmu o túto atraktívnu ponuku nám čo najskôr zašlite svoje CV v Anglickom jazyku (vo formáte doc, docx) s upresnením Vašej časovej dostupnosti. Kontaktovať ohľadom ďalšieho postupu výberového konania budeme všetkých záujemcov, ktorým vopred ďakujeme za prejavený záujem.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Počet rokov praxe

3

- minimálne 3-ročné aktívne skúsenosti s činnosťou technologicky orientovaného ICT/Business analytika v oblasti TELCO
- projektové skúsenosti v TELCO BSS systémoch
- schopnosť navrhovať funkčnú architektúru/solution design
- pokročilá znalosť a pochopenie procesov týkajúcich sa CRM, Billingu a Integračných systémov
- pokročilá znalosť TELCO systémov
- skúsenosti s high availability riešeniami
- analytické zručnosti a skúsenosti s vývojom use case-ov, prototypovaním a tvorbou user stories, ideálne v agilnom prostredí na základe požiadavky zákazníka
- znalosť technologických procesov, schopnosť prekladať potreby používateľov do zrozumiteľných funkčných a ne-funkčných požiadaviek
- schopnosť koordinovať komunikáciu medzi požiadavkami zákazníka a dodávateľmi SW
- pokročilá znalosť návrhu informačných systémov
- skúsenosti s UML
- skúsenosti s používaním nástroja Enterprise Architect (alebo iného modelovacieho nástroja)
- znalosť niektorej z agilných metód software-ového vývoja (SCRUM, LEAN a/alebo KANBAN)
- rozsiahle znalosti ICT trendov, technológií a praktík
- skúsenosti s integráciou systémov prostredníctvom (web) service-ov: mapovanie, impact analýza

- silné organizačné a analytické zručnosti
- schopnosť rýchlo prebrať iniciatívu
- otvorený novým nápadom a víziam
- schopnosť flexibilne reagovať a prispôsobovať sa zmene
- schopnosť individuálnej i tímovej práce
- proaktívny prístup
- logické myslenie pri vykonávaní úloh

Chceš sa stať Titanom či Titankou?

Ak túžiš po práci, prostredníctvom ktorej budeš podporovať inovatívne projekty, nezávislosť odborníkov, férové spolupráce a priamu komunikáciu, možno hľadáme práve teba!

Sme TITANS freelancers a od roku 2013 poskytujeme služby v oblasti outsourcingu IT špecialistov. Posilňujeme IT projekty, na ktorých chýbajú tí správni ľudia, a freelancerom ponúkame špičkové projekty, ktoré vylepšia ich portfóliá.

Toto sú čísla, ktoré hovoria za nás:
30 000+ IT špecialistov v našej databáze
600+ spokojných klientov na Slovensku a v zahraničí
1 000+ alokovaných freelancerov

Veríme, že pravý hrdina či hrdinka má viac než len skúsenosti a túžbu rásť - do práce vkladá aj svoje srdce, sebareflexiu a odvahu. Ak chceš s nami meniť svet freelancingu a outsourcingu IT špecialistov k lepšiemu, ozvi sa nám a prezradíme ti viac.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3305735  Megjelentetés dátuma: 8.2.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 3600 - 7400 EUR mesačne