Jelentkezzen önéletrajz nélkül

Referent logistiky a odbytu (m/ž)

TITAN Containers A/S

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
podľa možnosti, najneskôr do januára 2022
1 300 EUR/mesiacKonkrétne stanovená výška platu bude závislá hlavne od Vašej kvalifikácie a Vašej praxe v danom odbore.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Podpora Country Managera vo všetkých oblastiach logistiky
• Zadávanie a sledovanie logistických objednávok
• Priebežná optimalizácia logistických procesov
• Produkcia logistických dokumentov a ich interné spravovanie
• Poradenstvo klientov a starostlivosť o klientov

Ponúkame možnosť uplatnenia v celosvetovo pôsobiacej spoločnosti, kolegiálne pracovné prostredie, ako aj fundované a rozsiahle zaškolenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

MS Office (Excel, Word, Outlook) - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Zodpovedný prístup, samostatnosť a angažovanosť.
Vysoká miera schopnosti tímovej spolupráce a oduševnenie pre logistickú činnosť.
Precíznosť a svedomité vykonávanie pracovných činností a úloh.

Od založenia v roku 1987 sa TITAN Containers stala jednou z najväčších firiem v súkromných rukách vo svojom odbore. Dnes, o 30 rokov neskôr, sa naše regionálne pobočky starajú o zákazníkov po celom svete. Naším hlavným biznisom sú štandardné ISO kontajnery na predaj a prenájom, ako aj chladiace a mraziace kontajnery ArcticStore a modulárne sklady Arctic SuperStore.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 4186122  Megjelentetés dátuma: 21.10.2021  Alapbér (bruttó): 1 300 EUR/mesiac