Vedúca/i smeny v mliekarni

TIS Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Stará Ľubovňa
Termín nástupu
ihned
696 EUR/mesiacprémie do výšky 100 % ZM Práca sa vykonáva na Farme v Toporci

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- dodržiavanie predpísaného technologického postupu
- obsluha strojov, výrobníkov
- manipulácia s mliekom, spracovaním syreniny, pasterizácia surového mlieka
- dodržiavanie časového plánu pre jednotlivé výrobky
- zodpovednosť za čistotu zariadení a pracoviska
- manipulácia, balenie a označovanie výrobkov
Práca sa vykonáva na Farme v Toporci

- ohodnotenie podľa dosiahnutých výsledkov
- ponuka výrobkov z vlastnej výroby syrov, bryndze na pracovisku za výhodné ceny
- firemné akcie
- vzdelávanie zamestnancov
- nákup ostatných produktov z farmy (zelenina a mäsa) za výhodnejšie ceny

Informácie o výberovom konaní

Práca sa vykonáva na Farme v Toporci.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

potravinárstvo, gastronomia, kuchár, cukrár,mliekar

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Základy

- precíznosť a zodpovednosť (schopnosť dodržiavať štandardné výrobne postupy a dohliadať na 100 % kvalitu výrobkov)
- schopnosť učiť sa a samostatne pracovať
- vzdelanie: potravinárstvo, mliekár, kuchár, cukrár a prax 2 roky
- prípadne prax v týchto odboroch 5 a viac rokov VÝHODA

Spoločnosť TIS už takmer tridsať rokov napĺňa heslo: „Vyrábame a predávame len to, čo by sme si sami kúpili a o čom sme presvedčení, že je prospešné aj pre našich zákazníkov“. Je to hlavná stratégia a posolstvo našej firmy a napĺňame ju tým, že neustále zlepšujeme naše produkty a služby.
Máme tri oblasti, ktorými slúžime našim zákazníkom. Poľnohospodárska činnosť, predaj ovocia a zeleniny a spracovanie produktov z farmy, ktoré si sami produkujeme.
Sme kolektív takmer 50 zamestnancov, no napriek tomu sme priateľmi, spolupracujeme a pomáhame si navzájom.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3991449  Megjelentetés dátuma: 20.5.2021  Alapbér (bruttó): 696 EUR/mesiac