Obchodný manažér

TIS Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Slovensko, Maďarsko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 100 - 2 000 EUR/mesiac+ % z obratu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si rodený obchodník? V obchode sa pohybuješ ako ryba vo vode? Máš rád výzvy? Oceňuješ samostatnosť a si zameraný na výsledky? Dokážeš aktívne počúvať zákazníkov, zachytiť ich potreby a postoj „win:win“ je pre Teba samozrejmosťou? Považuješ vyjednávanie a získavanie nových zákazníkov za základný pilier obchodníckej činnosti? Rad cestuješ? Chceš zarábať nadpriemerne ? Ak na tieto otázky si odpovedal kladne, tak je tu šanca pre TEBA.

Patríme medzi lídrov na trhu v oblasti bytového textílu a hľadáme obchodného zástupcu, ktorý bude vykonávať svoju prácu svedomito.

Náplň práce bude pozostávať:

- zodpovednosť za predajné výsledky podľa stanovených predajných cieľov
- udržiavanie obchodných vzťahov so zverenými zákazníkmi
- dodržiavanie zásad merchandizingu
- monitoring aktivít konkurencie v danej oblasti predaja
aktualizácia databázy zákazníkov
príprava zmluvnej dokumentácie
koordinácia dodania produktu
príprava reportov

Čo Ti ponúkame?

- Zázemie stabilnej spoločnosti - výplata dorazí vždy včas!
- Priateľských kolegov ochotných pomôcť
- Zaškolenie, pravidelné konzultácie a podporu nadriadeného
- Motivujúce finančné ohodnotenie fix + za každý ziskový obchod dostaneš zodpovedajúcu odmenu
- Flexibilnú pracovnú dobu
- Služobné vozidlo aj na súkromné účely
- Služobný ipad, iphone

profesný životopis posielajte v slovenčine, následne budeme kontaktovať vhodných kandidátov, prvý pohovor bude cez skype

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy
Skladové hospodárstvo - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Čo sa od teba čaká?
- Prax výhodou, nie podmienkou
- Vnímanie osobnej zodpovednosti za rozvoj prideleného regiónu
- Komunikačné a obchodné zručnosti, asertivita
- „fair play“ & čestné jednanie
- Aktívna spolupráca a pravidelná komunikácia s kolegami z ostatných oddelení spoločnosti
- Logické a matematické uvažovanie
- Zvládanie stresových situácií

Čo musíš vedieť:

- Pracovať s notebookom, ipadom a mobilným telefónom
- Základné funkcie MS Excel, Word, Powerpoint a Outlook
- Organizovať svoj čas a zoraďovať priority
- Byť aktívny vodič (mať vodičský preukaz skupiny B)
- Maďarský jazyk slovom aj písmom

Spoločnosť TIS už takmer tridsať rokov napĺňa heslo: „Vyrábame a predávame len to, čo by sme si sami kúpili a o čom sme presvedčení, že je prospešné aj pre našich zákazníkov“. Je to hlavná stratégia a posolstvo našej firmy a napĺňame ju tým, že neustále zlepšujeme naše produkty a služby.
Máme tri oblasti, ktorými slúžime našim zákazníkom. Poľnohospodárska činnosť, predaj ovocia a zeleniny a spracovanie produktov z farmy, ktoré si sami produkujeme.
Sme kolektív takmer 50 zamestnancov, no napriek tomu sme priateľmi, spolupracujeme a pomáhame si navzájom.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 371283  Megjelentetés dátuma: 9.11.2021  Alapbér (bruttó): 1 100 EUR/mesiac