Logo TIREX, spol. s r.o.

Vedúci nákladnej kamiónovej dopravy/dispečingu

TIREX, spol. s r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Od 2 200 EUR/mesiac- nástupný plat je orientačný, dohoda po zohľadnení odbornej praxe

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- v spolupráci s kolegami z vlastnej špedície zabezpečenie vyťažovania vlastných 5 sólo

  áut (3 zahraničie - IT, 2-vnútro), výhľadovo + 2 návesových súprav
- komunikácia so zákazníkmi a dopravcami (v slovenskom, čiastočne anglickom jazyku)
- vyhodnocovanie rentability prepráv, kontrola šoférov a prepravných dokladov
- sledovanie spotreby vozidiel, zabezpečovanie pravidelných servisov, kontrol STK/EK,
- starostlivosť o cca 8 firemných osobných vozidiel

-stabilná spoločnosť na trhu (26 rokov)
-ponúkame intenzívne zaučenie počas prvých týždňov
-kultúrne a moderné pracovné prostredie
-možnosť profesijného a finančného rastu
-minerálka, káva , čaj na pracovisku zdarma
-firemné akcie
-mzda načas

Žiadosť s profesijným životopisom zasielať prosím mailom. Záujemci o prácu by mali mať vyriešené bývanie v Bratislave alebo blízkom okolí.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Mierne pokročilý
Microsoft Outlook - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Word - Mierne pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

medzinárodná cestná nákladná doprava

Počet rokov praxe

3

Prax v doprave, na dispečingu nákladnej dopravy / zasielateľstve je nevyhnutná. Dôležitá je pre nás komunikatívnosť, kreativita a schopnosť samostatného rozhodovania a pružného riešenia vzniknutých situácií. Vítaný je VP sk. C/CE.

Sme stabilná slovenská súkromná spoločnosť zaoberajúca sa 29 rokov medzinárodnou kamiónovou prepravou a špedíciou. Prepravy realizujeme v rámci celej Európy. Disponujeme vlastnou administratívnou budovou a skladovými priestormi, vlastnými vozidlami a kvalitným tímom zamestnancov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4026201  Megjelentetés dátuma: 3.4.2024  Alapbér (bruttó): 2 200 EUR/mesiac