Sales manager s praxou v doprave a logistike

TIREX, spol. s r.o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
november-december 2020
1 400 EUR/mesiacmotivačný príplatok na základe plnenia dohodnutých kritérií

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

udržiavanie existujúcej a budovanie novej zákazníckej klientely v rámci Slovenska, osobné návštevy klientov, denné spracovávanie dopytov, tvorba pravidelných výkazov s štatistiky, vyhodnocovanie úspešnosti cenových ponúk

práca v stabilne zabehnutej firme s 25 ročnou históriou, gastrolístky, pravidelná výplata,
športové firemné akcie

Informácie o výberovom konaní

poprosíme posielať žiadosti mailom

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

sales manager v doprave/logistike

Počet rokov praxe

3

obchodné zručnosti, komunikatívnosť, asertívnosť, pozitívne myslenie

Sme stabilná slovenská súkromná spoločnosť zaoberajúca sa 29 rokov medzinárodnou kamiónovou prepravou a špedíciou. Prepravy realizujeme v rámci celej Európy. Disponujeme vlastnou administratívnou budovou a skladovými priestormi, vlastnými vozidlami a kvalitným tímom zamestnancov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3985451  Megjelentetés dátuma: 12.10.2020  Alapbér (bruttó): 1 400 EUR/mesiac