Asistent / Asistentka referenta dopravy s rumunským jazykom

TIREX, spol. s r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď
800 EUR/mesiacpo 3-mes. skúšobnej dobe a osvedčení sa zvyšujeme plat na počiatočnej pozícii cca. o 100 €, pri ochote a schopnosti profesionálneho rastu, ďalší finančný rast zodpovedajúci napredovaniu na uvedenej pozícii

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-spracúvanie rumunského dopravného trhu
-preberanie odkazov, odpovedanie na maily, vybavovanie
telefonátov, komunikácia so zákazníkmi ( aj v cudzom jazyku ) a
dopravcami (v slovenskom a rumunskom jazyku); znalosť
cudzích jazykov (anglictina/nemcina) je vítaná ale nie je
podmienkou
-vyhľadávanie voľných dopravcov pre konkrétnu prepravu podľa
pokynov riadiaceho kolegu
-tvorba objednávky a jej zasielanie , kontrola došlej objednávky
a jej potvrdzovanie
-administratíva spojená s prepravným prípadom
-riešenie škodových udalosti za pomoci poisťovacieho makléra a
právnika
-rozširovanie existujúcich databáz dodávateľov

-stabilná spoločnosť na trhu (už 25 rokov)
-ponúkame intenzívne zaučenie počas prvých týždňov
-kultúrne a moderné pracovné prostredie
-možnosť profesijného a finančného rastu z pozície podpory
referenta dopravy na referenta dopravy
-minerálka, káva , čaj na pracovisku zdarma
-firemné akcie
-mzda načas
-pracovná pozícia môže byť ako odrazový mostík pre vyššie
pozície v našej spoločnosti v prípade záujmu a preukázaných
schopností

Informácie o výberovom konaní

Žiadosť s profesijným životopisom zasielať prosím mailom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Francúzsky jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Taliansky jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Srbský jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Rumunský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Prax v doprave , zasielateľstve alebo obchodnej organizácii je vítaná, nie je na tejto pozícii podmienkou .
Dôležitá je pre nás komunikatívnosť . Často budete v telefonickom kontakte so zákazníkom a dopravcom .
Denne budete pracovať s dokladmi - napr. objednávkami .
Pozitívne vnímame záujemcom , ktorí preferujú v práci finančný postup na základe prevzatej zodpovednosti a vedia ponúknuť skúsenosti v podobnej obchodnej činnosti .

Sme stabilná slovenská súkromná spoločnosť zaoberajúca sa 29 rokov medzinárodnou kamiónovou prepravou a špedíciou. Prepravy realizujeme v rámci celej Európy. Disponujeme vlastnou administratívnou budovou a skladovými priestormi, vlastnými vozidlami a kvalitným tímom zamestnancov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3925352  Megjelentetés dátuma: 17.6.2020  Alapbér (bruttó): 800 EUR/mesiac