PR manažér

TIPSPORT SK, a.s.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.07.2018
Mzdové podmienky (brutto)
1600 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Budovanie a rozvíjanie vzťahov so slovenskými novinármi a médiami – športové, ekonomické, mainstream, odvetvové
• Organizácia novinárskych akcií a eventov
• Tvorba a publikácia vlastných (prípadne preklad a adaptácia českých) tlačových správ
• Adaptácia úspešných PR aktivít realizovaných v Českej republike
• Rozvoj vlastných nových projektov v oblasti media relations
• Obsahová spolupráca na internom časopise – návrh obsahu, písanie článkov, korektúry textov
• Spolupráca s Nadáciou Tipsport na CSR aktivitách a nadačných projektoch, predovšetkým na projekte Tipsport pre legendy
• Participácia v aktivitách náborového PR
• Interná komunikácia
• Úzká spolupráca a reporting oddelenia komunikácia v Beroune a vedenia spoločnosti v Žiline
• Bratislava, s častými výjazdami do Žiliny (zvyčajne 1x týždenne) a Berouna (2x mesačne)

• 100% pomoc, podporu a úzka spoluprácu zo strany PR oddelenia materskej spoločnosti a kolegov v Žiline
• Neformálny prístup v každodennej komunikácií
• Stabilná a silná spoločnosť
• Vaše nápady neskončia v koši a iniciatíve medze nekladieme
• Vieme dobrú prácu pochváliť i oceniť
• Môžete pracovať často z domova
• V našom tíme sa máte šancu veľa naučiť, a to nielen od nás - konferencie a workshopy máme radi

Životopisy a motivačné listy zasielajte na adresu [email protected], vhodní uchádzači budú telefonicky oslovení a pozvaní na osobné výberové konanie.
Informácia o právach resp. skutočnostiach týkajúcich sa ochrany Vami poskytnutých osobných údajov v súlade s § 15 ods. 1 zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov v platnom znení

Spoločnosť TIPSPORT SK, a.s., so sídlom J. Kalinčiaka 14, 010 01 Žilina, IČO: 36 436 861 (ďalej prevádzkovateľ) spracúva Vami poskytnuté osobné údaje v žiadosti o zamestnanie, životopise, dokladoch, potvrdeniach týkajúcich sa Vášho vzdelania, či kvalifikácie, prípadne v iných Vami poskytnutých materiáloch súvisiacich so žiadosťou o zamestnanie v súlade s § 10 ods. 3 písm. b) Zákona o ochrane osobných údajov a čl. 11 zákonníka práce.

Vaše osobné údaje, ako aj údaje iných uchádzačov o zamestnanie (dotknutých osôb) sa spracúvajú za účelom posúdenia vhodnosti kvalifikácie a vedenia evidencie záujemcov o zamestnanie v Informačnom systéme IS Mzdy a personalistika.
V súlade s § 16 ods. 1 zákona, ste povinní poskytnúť prevádzkovateľovi len pravdivé osobné údaje a v prípade zmeny ste povinní tieto nahlásiť neodkladne prevádzkovateľovi. V prípade poskytnutia nepravdivých údajov Vám môže Úrad na ochranu osobných údajov uložiť pokutu.

Osobné údaje, ktoré ste dobrovoľne poskytli prevádzkovateľovi, sa budú uchovávať po dobu jedného roka, od dátumu zaslania žiadosti o zamestnanie, životopisu a iných príslušných dokumentov, dokladov, potvrdení. Po uplynutí tejto doby budú následne zlikvidované v súlade s platnými právnymi predpismi. V prípade požiadavky máte právo, aby boli Vaše osobné údaje zlikvidované pred uplynutím doby uchovávania.

Tretie strany/Príjemcovia, ktorým môžu byť Vami poskytnuté osobné údaje sprístupnené na nahliadnutie, prípadne poskytnuté na spracúvanie sú orgány a inštitúcie, ktorým to umožňuje osobitný zákon v zmysle § 10 ods. 2 zákona o ochrane osobných údajov.
Vaše práva týkajúce sa spracúvania osobných údajov upravuje § 28 zákona o ochrane osobných údajov.
Uchádzač o zamestnanie nie je povinný zasielať svoju fotografiu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

• Prax v PR, žurnalistike
• Znalosť angličtiny a slovenčiny
• Záujem o šport
• Znalosti v oblasti kurzového stávkovania
• Kreatívne myslenie
• Samostatnosť

Prevádzkovanie cca 400 stávkových kancelárií /kurzových stávok/ a internetového tipovania,
s celoslovenskou pôsobnosťou. V Českej republike jednotka na trhu, s prevádzkovaním viac ako 1000 stávkových kancelárií.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3391119  Megjelentetés dátuma: 16.5.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1600 €