Účtovníčka / Mzdárka / Personalistka / Administratíva

TINRON, s.r.o.

Miesto práce
Nová 5, Pezinok-Grinava
Termín nástupu
dohodou
1 400 - 1 600 EUR/mesiacHorná hranica je vrátene všetkých odmien, t.j. uvedená je priemerná mzda. Ročný nárast mzdy.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Kumulovaná pracovná pozícia v menšej Slovenskej výrobnej firme, od bežnej administratívy, cez mzdy až po daňové priznanie.

Úvodom prípravné a pomocné práce pre externé spracovanie účtovníctva a miezd, starostlivosť o podnikovú agendu (okrem konečného účtovania a spracovania miezd), ostatné*
Po zapracovaní a zaučení postupný prechod na komplexné vedenie a spracovanie podvojného účtovníctva v programe Omega, miezd a personalistiky v programe Olymp, komunikácia s úradmi, poisťovňami, ... kompletná starostlivosť o firemnú agendu.

*Ostatné: fakturácia, pokladňa, banka, úhrady, poistky, dochádzka, knihy jázd a tankovanie, štatistiky, pohľadávky, komunikácia s dodávateľmi a odberateľmi, administratívne práce, sledovanie stavu zásob, skladové hospodárstvo, objednávanie materiálu a tovaru, expedícia, logistika, príjem na sklad, prevody medzi skladmi, práca v podnikovom systéme Elvis, ...

Pracovná doba 07:00-15:30.
Práca vhodná pre všestranne založenú lojálnu osobu so záujmom a chuťou podieľať sa na chode spoločnosti. Vedúca oddelenia v spoločnoti s dynamickým mladým kolektívom.

Priestor pre osvojenie si problematiky ekonomiky a chodu firmy.
Zastupiteľnosť v administratívnych činnostiach.
Koncoročné prémie a prémie za DPPO.

Zaslať životopis, vhodné uchádzačky budú spätne kontaktované.
Výberové konanie bude prebiehať až do obsadenia pozície.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické, technické

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
Mzdové účtovníctvo - Pokročilý
Fakturácia - Pokročilý
OMEGA - Pokročilý
Skladové hospodárstvo - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Samostatná účtovníčka, mzdy a ostatné.

Počet rokov praxe

4

Samostatnosť, komunikatívnosť, pracovné nasadenie, zodpovednosť, lojalita, prehľad o kompletnom chode spoločnosti, chuť vzdelávať sa, ... Nefajčiarka!

Výroba a predaj vzduchotechniky, kovovýroba. Predaj vlastných výrobkov, nákup, predaj a dodávka tovaru, zabezpečovanie stavieb.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3196833  Megjelentetés dátuma: 4.5.2021  Alapbér (bruttó): 1 400 EUR/mesiac