Regionálny obchodník pre dodávky VZT

TINRON, s.r.o.

Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
1 000 - 1 600 EUR/mesiac800 + provízia z uzatvorených obchodov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- akvizícia obchodných partnerov v regiónoch
- práca v kancelárii aj v teréne, čiastočný home office
- vyhľadávanie aktuálnych a nových obchodných príležitostí
- spracovanie cenových ponúk zo získaných dopytov
- komunikácia s technicko-obchodným oddelením
- udržiavanie kontaktov a vzťahov so zákazníkmi
- marketingové aktivity a podpora predaja
- reporting

- podieľanie sa na novom obchodnom projekte
- možnosť pracovať z prevádzky v Pezinku alebo v Bratislave
- platové možnosti závislé od uzatvorených objednávok a výsledkov
- preplácanie opodstatnených spotrebných a prezentačných nákladov
- ďalšie

Deň po zaslaní životopisu získa uchádzač bližšie informácie na tel. čísle 0903301186 - Ing. Mikuš.
Ponuka platí nepretržite. Nevhodné životopisy nebudú zaradené bez upovedomenia uchádzača. Volať po zaslaní životopisu s denným odstupom v pracovné dni 8:00-16:00.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Obchod, Stavebníctvo, Strojárstvo, Výroba

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
AutoCAD - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- znalosť regiónu a miestnej výstavby, osobný prieskum
- skúsenosti s predajom dodávateľským firmám TZB, ZTI a pod.
- záujem o prácu obchodníka a dosahovanie cieľov
- obchodné a technické myslenie, príjemné vystupovanie
- samostatnosť, komunikačné schopnosti, priebojnosť
- zodpovedný prístup k práci, lojálnosť
- auto, telefón a PC

Výroba a predaj vzduchotechniky, kovovýroba. Predaj vlastných výrobkov, nákup, predaj a dodávka tovaru, zabezpečovanie stavieb.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2088525  Megjelentetés dátuma: 14.10.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1 000 - 1 600 EUR/mesiac800 + provízia z uzatvorených obchodov