Servisný technik

DRÁČIK - TINACO, spol. s r.o.

Miesto práce
Senec
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mesiaca viac v závislosti od výkonu práce.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vykonávanie servisných opráv hračiek zameraných najmä na
elektroniku
- preberanie a kontrola reklamácií hračiek
- vyhodnotenie opodstatnenosti a rentability reklamácie a jej opravy
- sledovanie a koordinácia priebehu opráv
- komunikácia s externými technikmi

- práca v dynamickej obchodnej spoločnosti
- mladý kolektív
- zamestnanecké zľavy
- spoločnosť zabezpečuje bezplatnú firemnú dopravu na trasách
- Bratislava, Svätý Jur, Pezinok, Viničné, Senec a späť
- Galanta, Sládkovičovo, Pusté Uľany, Čataj, Veľký Grob, Reca, Senec a späť
- Jelka, Veľké Úľany, Jánovce, Hrubá Borša, Kráľová pri Senci, Senec a späť
- Ivánka pri Dunaji, Bernolákovo, Chorvátsky Grob, Slovenský Grob, Senec a späť
- Modra, Vinosady, Pezinok, Viničné , Senec a späť

Podmienkou prijatia do pracovného pomeru na túto pozíciu je oprávnenie v Zmysle vyhlášky č. 508/2009 Z.z. § 22. Ak Vás zaujala naša ponuka a spĺňate požadované kritéria, pošlite nám životopis prostredníctvo portálu Profesia.sk. Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Všetky životopisy budú starostlivo posúdené. Kontaktovať však budeme len vybraných uchádzačov.
Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov uvedených v životopise za účelom výberu uchádzačov v zmysle Zákona č. 18/2018 Z.z. a Nariadenia (EÚ) 2016/679
o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

SŠ elektrotechnické - slaboprúd

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- prax v danej oblasti minimálne 2 roky
- manuálna zručnosť
- technické myslenie
- fexibilnosť, spoľahlivosť a samostatnosť
- dôslednosť pri plnení pracovných povinností

Spoločnosť Dráčik zaoberajúca sa nákupom a predajom tovaru.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 1816422  Megjelentetés dátuma: 16.11.2020  Alapbér (bruttó): 1 000 EUR/mesiac