IT konzultant

DRÁČIK - TINACO, spol. s r.o.

Miesto práce
Diaĺničná cesta 2, Senec
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
od 1500,- EUR brutto mesačne v závislosti od výkonu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-správa siete, konfigurácie routerov, profilaktika technológii,
znalosť počítačového HW a periférii
- podpora používateľov na centrále spoločnosti, riešenie ich
problémov / tlačiarne, inštalácia staníc, antivírová ochrana/
- technická podpora pre naše pobočky formou telefonickej komunikácie , alebo vzdialenej správy

- práca v dynamickej obchodnej spoločnosti
- príjemné pracovné prostredie
- mladý kolektív
- zamestnanecké zľavy

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Všetky životopisy budú starostlivo posúdené. Kontaktovať však budeme len vybraných uchádzačov.

Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov uvedených v životopise za účelom výberu uchádzačov v zmysle Zákona č. 18/2018 Z.z. a Nariadenia (EÚ) 2016/679 o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

znalosti
- Microsoft Windows XP/7/8 /10 - úroveň ovládania expert
- Microsoft Office - úroveň ovládania expert
- orientácia a prehľad v nových technológiach (aj mobilných)
- pokročilé znalosti v základných IT segmentoch (sieť, server-
klient, MS Windows server
- základné znalosti práce s databázami (SQL, DBF)
- znalosti programovania sú výhodou

osobnostné predpoklady
- racionálne a efektívne myslenie, schopnosť racionálne
rozhodovať
- konštruktívna, pragmatická osobnosť, orientácia na riešenia
- tímový hráč
- časová flexibilita
- vysoké pracovné nasadenie
- precíznosť a zodpovednosť
- organizačné schopnosti, odolnosť voči stresu

Spoločnosť Dráčik zaoberajúca sa nákupom a predajom tovaru.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 1648431  Megjelentetés dátuma: 8.10.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 1500,- EUR brutto mesačne v závislosti od výkonu