Stavbyvedúci

TIMS, spol. s r.o.

Miesto práce
Hornostavská 756/9, Nitra-Mlynárce
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
1 000 - 1 500 EUR/mesiac+ ročné odmeny a benefity v závislosti od schopností a skúseností uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- riadenie a koordinácia stavebných prác
- riadenie pracovníkov na stavbe
- koordinácia a riadenia prác subdodávateľov
- komunikácia s investorom, dodávateľmi a subdodávateľmi
- kontrola a zodpovednosť za dodržiavanie technologických postupov
- kontrola a dodržiavanie kvality prác
- sledovanie a zdokumentovanie zmien na stavbe
- dodržiavanie a sledovanie časového harmonogramu stavby
- vypracovávanie súpisov vykonaných prác
- príprava podkladov k odovzdaniu a kolaudácii stavby
- dodržiavanie kontrolných a skúšobných plánov

- služobný automobil
- práca v rastúcej a prosperujúcej spoločnosti
- perspektíva dlhodobej spolupráce

Ďakujeme za prejavený záujem. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebné

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
AutoCAD - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- prax v stavebníctve
- osvedčenie o odbornej spôsobilosti od SKSI výhodou
- logické a tvorivé myslenie
- organizačné a technické schopnosti
- zodpovednosť
- flexibilnosť
- ochota pracovať nadčas

Spoločnosť TIMS, spol. s r.o. pôsobí na slovenskom stavebnom trhu už od roku 1992. Zaoberá sa výstavbou inžinierskych stavieb, spevnených plôch, chodníkov, parkovísk a komunikácií. Realizujeme taktiež rekonštrukcie spevnených plôch, opravy výtlkov na komunikáciách a opravy komunikácií po výstavbe podzemných inžinierskych sietí.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3640348  Megjelentetés dátuma: 2.6.2021  Alapbér (bruttó): 1 000 EUR/mesiac