Logistik/ Dispečer - Trnava

TIMAC-AGRO SLOVAKIA s.r.o.

Miesto práce
Trnava
Termín nástupu
ASAP/ Dohodou
1 400 EUR/mesiacplatové podmienky závisia od seniority kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Na všetko ťa zaškolíme a všetko ti ukážeme

Tvoja rola u nás:

• plánovanie dopravy z výrobného závodu
• objednávanie tovaru vo výrobnom závode
• koordinácia objednávok tovaru od obchodných partnerov
• komunikácia s obchodnými zástupcami
• komunikácia s obchodným oddelením
• práca v CRM systéme
• práca s internou databázou
• práca v SAP systéme
• spracovanie objednávok

Samozrejme ponúkame aj niečo navyše:

• intenzívny tréning a špeciálne zaškolenie, prostredie plné profesionálov, ktorí majú zmysel pre humor
• mobilný telefón (aj na súkromné účely)
• zmluva na dobu neurčitú
• plné hradenie stravných lístkov
• team building minimálne raz do roka
• kick off 3 krát do roka

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

doprava, špedícia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Administrácia SAP - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

dispečer/ logista

Počet rokov praxe

1

Ak si energický človek, ktorý sa rád učí a k svojim skúsenostiam by rád pridal niečo nové, táto pozícia ti to dá.

Hľadáme kolegu alebo kolegyňu, ktorý nemusí mať dlhoročné skúsenosti, no zato sa rád vzdeláva.

• nemusíš mať dlhoročné skúsenosti, stačí, ak začneme od 1-ného roka. Všetko potrebné ťa zaškolíme my
• očakávame však, že budeš rozumieť plánovaniu ciest a budgetingu
• na tejto pozícii budeš využívať anglický jazyk a preto je nutné, aby si mal/a aspoň komunikatívnu úroveň anglického jazyka
• excel nutnosť
• SAP výhodou
• CRM výhodou
• pozitívny prístup k práci
• odolnosť voči stresu
• dochvíľnosť
• precíznosť

Timac Agro je francúzska dcérska medzinárodná spoločnosť spadajúca pod skupinu Groupe Roullier. Zaoberáme sa dlhodobo udržateľným poľnohospodárstvom a do našej produktovej rady patria predovšetkým výrobky pre výživu pôdy a plodín. Všetky produkty vznikajú interne vo vývojovom centre vo Francúzsku v Bretónsku, pričom vlastníme patentované technológie, ktoré nám umožňujú ponúkať prémiové a jedinečné produkty v tejto oblasti na trhu. Víziou a misiou našej spoločnosti je dlhodobo udržateľné poľnohospodárstvo, nezaťažovanie pôdy, kvalita plodín a tým aj prosperita zákazníkov. A práve aj ty v tejto misii budeš hrať kľúčovú úlohu.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3979636  Megjelentetés dátuma: 30.9.2020  Alapbér (bruttó): 1 400 EUR/mesiac