Obchodný zástupca - Komárno

TIMAC-AGRO SLOVAKIA s.r.o.

Miesto práce
Trnavský kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ASAP
1 100 EUR/mesiac1100 eur + variabilná zložka (neobmedzená) podľa predaných ton a litrov našich produktov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáš stabilnú prácu v stabilnom odvetví? Poľnohospodárstvo je tá najlepšia voľba!

A my hľadáme nového člena tímu na túto rolu:

• predávať kvalitné produkty s patentovanými technológiami, ktoré samy vyrábame
• hľadať riešenie pre zvýšenie výkonu a profitability farmárov
• poskytovať kvalitné služby farmárom a distribútorom
• analýza potrieb klienta, hľadanie a navrhovanie najvhodnejšieho riešenia
• podnikať a rozvíjať biznis aktivity vo zverenom regióne – bude to tvoj región, tvoj biznis, tvoja zodpovednosť, tvoje výsledky

Ak ťa zaujal opis práce, zašli nám tvoj životopis a my sa ti veľmi radi ozveme.

Ponúkame:

• intenzívny tréning a špeciálne zaškolenie, prostredie plné profesionálov, ktorí majú zmysel pre humor
• auto (aj na súkromné účely)
• mobilný telefón (aj na súkromné účely)
• tablet (aj na súkromné účely)
• mať možnosť prichádzať s novými nápadmi a byť pánom svojho času. Sme tím, ktorý si v prvom rade dôveruje
• ďalšie bonusy z predaja limitované len Tvojou snahou
• team building minimálne raz do roka
• kick off 3 krát do roka

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod

Vodičský preukaz

B

Hľadáme Ťa, pokiaľ odpovieš Áno

• máš obchodného ducha a si komunikatívny?
• baví Ťa byť v kontakte s ľuďmi a rozumieš potrebám svojich klientov?
• máš blízko k poľnohospodárstvu v akejkoľvek forme (štúdium, rodina z odboru, silný záujem o poľnohospodárstvo, máš vlastnú záhradku) alebo by si sa o ňom rád viac dozvedel?
• máš skúsenosť s aktívnym predajom?
• máš vodičský preukaz skupiny B a rád cestuješ?
• máš proaktívny prístup k práci a nebaví ťa monotónnosť?
• si aktívny, motivovaný, cieľavedomý, systematický, zodpovedný a hlavne samostatný?

Timac Agro je francúzska dcérska medzinárodná spoločnosť spadajúca pod skupinu Groupe Roullier. Zaoberáme sa dlhodobo udržateľným poľnohospodárstvom a do našej produktovej rady patria predovšetkým výrobky pre výživu pôdy a plodín. Všetky produkty vznikajú interne vo vývojovom centre vo Francúzsku v Bretónsku, pričom vlastníme patentované technológie, ktoré nám umožňujú ponúkať prémiové a jedinečné produkty v tejto oblasti na trhu. Víziou a misiou našej spoločnosti je dlhodobo udržateľné poľnohospodárstvo, nezaťažovanie pôdy, kvalita plodín a tým aj prosperita zákazníkov. A práve aj ty v tejto misii budeš hrať kľúčovú úlohu.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3946709  Megjelentetés dátuma: 10.1.2022  Alapbér (bruttó): 1 100 EUR/mesiac