Farmaceut alebo farmaceuticky laborant

Tilia pharmacy, s.r.o.

Miesto práce
okres Nitra
Termín nástupu
01.05.2018
Mzdové podmienky (brutto)
1300 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vykonávanie odborných prác pri príjme, príprave, kontrole a uchovávaní liečiv podľa pokynov farmaceuta.
- vydávanie voľno predajných liekov, zdravotníckych pomôcok a doplnkového sortimentu lekárne.
- asistovanie farmaceutovi pri vydávaní liekov na lekársky predpis a spracovaní dokladov pre zdravotné poisťovne.
- poskytovanie poradenstva pacientom v obmedzenom rozsahu.
- kontrolovanie cien liekov, zdravotníckych pomôcok a doplnkového sortimentu v súlade s aktuálnym cenníkom lekárne.
- preberanie kvantitatívnych zásielok, kontrolovanie správnosti uloženia a uskladnenia liekov a zdravotníckeho materiálu.
- sledovanie expirácie liekov a vyraďovanie preexspirovaných liekov z použitia.
- plní ďalšie úlohy pridelené svojim nadriadeným

- profesionálny i platový rast
- nadštandardné platové podmienky a odmeňovací systém
- praca priamo v centre mesta Nitra

Informácie o výberovom konaní

!!!- PRAX v lekárni podmienkou, minimálne 1 rok
- v prípade otázok volať iba na zverejnené mobilne číslo !
- životopisy s fotografiou zasielajte na mail
- kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov!!!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

farmácia, zdravotníctvo

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- ukončená SZŠ v odbore farmaceutický laborant
- vysoká škola farmaceutická

lekáreň

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 1989207  Megjelentetés dátuma: 22.3.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1300 EUR/mesiac