Predavačka - Predavač vo farmárskych potravinách

TILAND s.r.o.

Miesto práce
Optima Košice, Moldavská cesta 32, 040 01 Košice, Košice
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
700 plus odmena z predaja

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príjmeme zamestnanca do predajne Poctivý farmár v nákupnom centre Optima Košice.

Čo bude Vašou úlohou?
Predaj mäsa, mäsových výrobkov, mliečnych výrobkov ... Ponúkanie a prezentovanie tovaru predajne zákazníkom.

Čo je výhodou?
Skúsenosť s registračnou pokladňou. Znalosť druhov čerstvého mäsa.

Aký bude pracovný čas?
od 8:00 - 20:00
Práca na krátky a dlhý týždeň.

Výhodné platové podmienky súvisiace s chuťou predávať a prezentovať predajňu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Požiadavky:
* prax v predajni potravín a s predajom čerstvého mäsa
* príjemné a ústretové vystupovanie
* vysoké pracovné nasadenie
* ochota a aktívna komunikácia so zákazníkom
* práca s pokladňou
* prvotriedna starostlivosť o prevádzku a stav predávaného tovaru

Znalosť mäsa, mäsových a mliečnych výrobkov výhodou.
Základná znalosť práce s PC.
Ústretovosť, ochota, prozákaznicky orientované správanie.
Chuť sa vzdelávať a prezentovať produkty zákazníkom.

Predaj mäsa, mäsových a ostatných výrobkov so zameraním na zdravé, farmárske a chutné slovenské produkty.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3245107  Megjelentetés dátuma: 23.4.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 700 plus odmena z predaja