Pomocný operátor výrobnej linky s platným preukazom VZV

CANPACK Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Podnikateľská, Košice
Termín nástupu
1.7.2019
základná zložka mzdy 700 € + príplatky v súlade so Zákonníkom práce. Po ukončení skúšobnej doby bude súčasťou základnej mzdy výkonnostná zložka, ktorá v závislosti od výkonu spravidla prevýši nástupnú základnú mzdu. Po ukončení skúšobnej doby má zamestnanec nárok na kvartálne odmeny.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

► Asistencia pri obsluhe výrobnej linky - 4 farebná potlač alebo lakovanie plechu
► Obsluha vysokozdvižného vozíka, prísun materiálov k linke
► Vstupná a medzioperačná kontrola
► Prevádzková starostlivosť o výrobné zariadenia
► Práca v 3-zmennej prevádzke

Nadštandardné sociálne benefity, práca v mladom kolektíve.

Informácie o výberovom konaní

Životopis zašlite mailom do 24.06.2019.
Odpovieme iba vybraným uchádzačom, ktorí budú pozvaní na výberové konanie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

strojárstvo, polygrafia ( výhodou )

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Platné oprávnenie na vedenie vysokozdvižných vozíkov je podmienkou prijatia.
Prax vo vedení VZV je výhodou.
Skúsenosti s prácou v SAP-e výhodou.
Vysoké pracovné nasadenie, dobrý zdravotný stav, fyzická zdatnosť, schopnosť pracovať samostatne.

Výrobná spoločnosť zaoberajúca sa strihaním, lakovaním a potlačou plechu, člen nadnárodnej skupiny CANPACK.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3690885  Megjelentetés dátuma: 10.6.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: základná zložka mzdy 700 € + príplatky v súlade so Zákonníkom práce. Po ukončení skúšobnej doby bude súčasťou základnej mzdy výkonnostná zložka, ktorá v závislosti od výkonu spravidla prevýši nástupnú základnú mzdu. Po ukončení skúšobnej doby má zamestnanec nárok na kvartálne odmeny.