Buďte realitným profesionálom v meste, v ktorom žijete

TIGER REALITY s. r. o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
dohodou, ihneď
1 500 EUR/mesiacProvízny systém odmeňovania - najvyššia provízia na trhu. Výška zárobku bez obmedzenia.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Naša realitná kancelária hľadá do svojho tímu realitného makléra/ku

Pre koho je táto práca?

Ak vás baví predaj, radi uzatvárate obchody, radi komunikujete, hľadáte možnosť sebarealizácie a nadštandardného finančného ohodnotenia je táto práca pre vás ako stvorená.

Aký by mal byť realitný maklér:
- Nebojí sa telefonovať a aktívne vyhľadáva klientov.
- Dodrží slovo a dohodnutý termín
- S klientmi jedná slušne, otvorene, diplomaticky – cieľom je s klientom nadviazať vzťah. (Častokrát sa taký klient
stáva aj kamarátom a ten ho ďalej odporúča známym).
- Rád sa vzdeláva a učí nové veci, či už z oblasti práva, obchodu, katastra....
- Má rád nové technológie a rád sa prezentuje najnovšími spôsobmi. Sú to 3D virtuálne prehliadky, rôzne vizualiázácie, video, fotografie...
- Dokáže si sám dávať ciele, organizovať čas, (doobeda je to skôr o telefonovaní, vybavovaní e-mailov, poobede obhliadky, v nedeľu nepracujeme).
- Dokáže skoordinovať znalca, geodeta, advokáta, notára....
- Je pripravený na to, že spozná veľké množstvo nových ľudí, zažije nové situácie, bude riešiť nové obchodné výzvy.

Potrebné schopnosti:
- komunikačné zručnosti
- pohotový a akčný typ osobnosti
- vysoká miera sebamotivácie
- pozitívne a priateľské vystupovanie
- pro zákaznícky prístup
- flexibilita
- zmysel pre dotiahnutie vecí do konca
- reprezentatívny profesionálny vzhľad a vystupovanie
- lojalita

Náplňou práce bude hlavne budovať vzťah s klientom, naberať nehnuteľnosti do ponuky realitnej kancelárie, robiť obhliadky nehnuteľností, administratívne spracovanie ponúk v internom systéme, uzatváranie realitných obchodov.

Naša realitná kancelária vám zabezpečí právnu dokumentáciu, inzerciu, marketing. Žiadne skryté poplatky a výdavky.

U nás máte šancu získať nové zručnosti, pracovať s najmodernejšími nástrojmi na predaj nehnuteľností. Predávame moderne pomocou virtuálnych prehliadok, 3D vizualizácii.

Žiadne komplikované zaúčanie. Na štart v realitách získate vzdelanie prostredníctvom Slovenskej realitnej akadémie. Online kurz sa zameriava na nábor nehnuteľností, obchodné zručnosti a orientáciu na realitnom trhu.

Možnosť kariérneho rastu v podobne budovania a manažovanie pobočiek realitnej kancelárie.

Práca je vhodná pre skúsených obchodníkov ale aj absolventov. Kladieme dôraz na otvorenosť, čestnosť, úprimnosť, vzdelávanie a spoluprácu.

- Najvyššie provízie v tejto brandži už od 50 % z provízie realitnej kancelárie
- Provízie za hypotéky
- Bonus za reklamu realitnej kancelárie na vašom aute
- získanie prvého stupňa realitného vzdelania s certifikátom
- Zvýhodnený mobilný paušál v prípade členstva v Realitnej únii SR
- Marketingová podpora
- Priateľskí kolegovia

V prípade záujmu nám zašlite svoj životopis. Vážime si každý zaslaný životopis, ale kontaktovať budeme len vybraných záujemcov.
V prípade, že chcete pracovať s realitami popri inej práci, uveďte túto informáciu do e-mailu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Internet - Základy
Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Komunikatívnosť
- Flexibilita
- Zodpovednosť
- Samostatnosť
- Príjemne vystupovanie
- Pro klientske správanie
- Schopnosť doťahovať veci do konca
- Odolnosť voči stresu
- Čistý register trestov

Realitná kancelária pôsobí v regiónoch Žilinského a Trenčianskeho kraja už viac ako 6 rokov. Zaoberá sa sprostredkovaním predaja, kúpy alebo prenájmu nehnuteľností, predajom developerských projektov. Pri svojej práci používa najmodernejšie pracovné nástroje, ako je 3D scan nehnuteľností, virtuálne prehliadky. Spoločnosť je členom REALITNEJ ÚNIE SR a riadi sa jej realitným etickým kódexom. Rovnako je členom v Združení realitných kancelárií Slovenska.
ID: 3997031  Megjelentetés dátuma: 24.8.2021  Alapbér (bruttó): 1 500 EUR/mesiac