Obchodní zástupce pre stredné a východné Slovensko

TIERRA VERDE s.r.o.

Místo práce
Banskobystrický kraj, Prešovský kraj, Košický kraj (Práce vyžaduje cestování)
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
900 - 1 300 EUR/měsíc900 EUR/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Začalo to mrkvou a septikom ...

a teraz sme firma, ktorej cieľom a poslaním je vyvíjať a vyrábať výrobky s čo najmenším negatívnym vplyvom na zdravie a životné prostredie a zároveň s čo najlepším vplyvom na človeka, spoločnosť a planétu.

Veríme, že svet, v ktorom žijeme, si tvoríme sami svojimi každodennými skutkami a rozhodnutiami. Každé dnešné rozhodnutie, každý čin, je voľbou toho, ako chceme, aby náš svet vyzeral zajtra. Našou istotou je vedomie, že vždy existuje alternatíva.

Zaujíma Vás, prečo mrkva a septik? V Popůvkách u Brna Vám príbeh radi dopovieme.

Hľadáme totiž do nášho tímu obchodného zástupcu pre stredne a východné Slovensko.

Aká bude Vaša úloha?

  • starať sa o súčasných zákazníkov, hľadať nových a vytvárať partnerskú sieť v danej oblasti
  • prezentovať portfólio produktov a služieb
  • viesť obchodné stretnutia, vyjednávať obchodné podmienky
  • podporovať marketingové aktivity, poskytovať zákazníkom cenné rady, vychytávky a riešiť s nimi reklamácie
  • reportovať obchodné výsledky obchodnému manažérovi

Bez čoho sa nezaobídete a čo naopak oceníme?

  • potrebujeme komunikatívneho, priateľského, samostatného a láskavého človeka, ktorý má obchodného ducha, príjemné vystupovanie a zmysel pre humor
  • potrebujeme flexibilné časové možnosti, a hlavne pravidelné stretávanie v Brne (ideálne alespoň 2x do mesiaca)
  • potrebujeme orientáciu v oblasti zero waste a udržateľnom spôsobe života
  • oceníme, ak ste "na ceste", teda otvorený k poznaniu seba samého, spolucítite s poslaním Tierra Verde a zároveň máte chuť a schopnosť prebúdzať nadšenie pre vedomý spôsob života na planéte
  • oceníme, ak angličtina nie je problém, teda aspoň na mierne pokročilej úrovni
  • oceníme prax na podobnej pozícii

Na čo sa u nás môžete tešiť?

  • na parádnu partiu ľudí, ktorá si veľmi váži spoločne strávený čas, a preto si ho vie náležite užívať
  • na výhodné zamestnanecké nákupy nielen našich produktov
  • na neopakovateľnú firemnú kultúru
  • na flexibilnú pracovnú dobu s homeoffice
  • na základní zložku mzdy vo výške 900 – 1300 EUR a ďalšie odmeny
  • na 5 týždňov dovolenky, Multisport kartu

Tešíme sa na stretnutie!

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou
ID: 3715763  Megjelentetés dátuma: 12.7.2019  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 900 - 1 300 EUR/měsíc900 EUR/měsíc