Obchodný zástupca pre Bratislavu

Tibor Varga TSV PAPIER

Miesto práce
Bratislavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 EUR/mesiacodmeny podľa stanovených plánov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• starostlivosť o existujúcich zákazníkov v zabehnutom regióne
• získavanie nových zákazníkov a rozširovanie zákazníckej platformy,
• spracovanie databázy, telefonické dohadovanie stretnutí, realizácia obchodných stretnutí, príprava cenových ponúk zákazníkom a predaj produktov ,
• príprava a realizácia verejných súťaží a aukcií
• sledovanie a riešenie pohľadávok
• cestovanie za zákazníkmi v rámci Bratislavského kraja
• práca s CRM a eshopom , pravidelný reporting

• perspektívne zamestnanie vo firme s príjemnou rodinnou atmosférou , práca v perspektívnom odbore
• pravidelné školenia v produktovom portfóliu
• zabezpečujeme podporu pri rozbehu v teréne pod vedením manažérky obchodného tímu
• možnosť profesionálneho , odborného a osobného rastu, ponúkame zaujímavú a perspektívnu prácu s najmodernejšími technológiami
• zabezpečujeme pravidelný rozvoj v oblasti predajných zručností a systému práce predaja
• služobné vozidlo aj na súkromné účely, mobil, PC k dispozícii
• motivačné finančné ohodnotenie adekvátne pracovným výsledkom

Informácie o výberovom konaní

Vybraní uchádzači budú pozvaní na výberové konanie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

WORD, EXCEL,POWER POINT, OUTLOOK - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

• komunikatívnosť, empatia, záujem o prácu s ľuďmi,
• skúsenosti v obchode a predajné zručnosti sú výhodou
• schopnosť pracovať samostatne, schopnosť plánovať si čas a obchodné stretnutia.
• Poctivosť a vytrvalosť, cieľavedomosť, mať záujem učiť sa nové veci, schopnosť presadiť sa.
• Výhodu majú uchádzači s bydliskom v Bratislave

Spoločnosť TSV PAPIER je popredným dodávateľom kancelárskych potrieb na Slovensku. Sme čisto slovenská spoločnosť ktorá pôsobí na slovenskom trhu už 28 rokov. Okrem kancelárskych potrieb zabezpečujeme aj čistiace a hygienické potreby, reklamné predmety, občerstvenie a kompletné vybavenie školských zariadení.
Skladom máme okolo 15 000 položiek, ktoré vieme expedovať do 24 hodín vlastnou prepravou. Disponujeme kvalitným e-shopom na ktorom jednoducho nájdete všetky potrebné informácie o našej spoločnosti a o našich produktoch. O spokojnosť našich zákazníkov sa stará tím vyše 100 zamestnancov. Súčasťou našej spoločnosti je aj sieť maloobchodných predajní TITI papiernictvo po celom Slovensku.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4017226  Megjelentetés dátuma: 27.4.2021  Alapbér (bruttó): 1 500 EUR/mesiac