Vedúci skladu/logistik

thyssenkrupp Materials Slovakia spol. s r.o.

Miesto práce
Nové Zámky
Termín nástupu
ASAP
1 500 EUR/mesiacodmeny, bonusy, príplatky podľa ZP a ďalšie benefity

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Riadenie a udržiavanie skladu, skladových priestorov a uloženého tovaru v súlade s internými pravidlami spoločnosti,
• Príjem, evidencia a výdaj tovarov v informačnom systéme SAP,
• Zabezpečenie vykládky a nakládky tovaru,
• Zodpovednosť za kontrolu a kvalitu vydaného tovaru,
• Kontrola a evidencia došlého tovaru,
• Pravidelné sledovanie skladových zásob,
• Zabezpečenie technického vybavenia skladu,
• Zodpovednosť za dodržiavanie pracovných postupov a BOZP a PO na pracovisku a udržiavanie poriadku na pracovisku,
• Riadenie a vedenie pracovníkov skladu, neustály dohľad nad ich prácou z hľadiska efektívnosti a zabezpečenia bezpečnostných predpisov,
• Zaškoľovanie nových zamestnancov,
• Koordinácia inventarizácie skladových zásob v určených termínoch,
• Komunikácia s ostatnými oddeleniami,
• Riešenie operatívnych problémov,
• Vykonáva podľa potreby i ďalšie práce podľa pokynov nadriadených v rámci druhu práce dohodnutého v pracovnej zmluve

• práca v stabilnej nadnárodnej spoločnosti
• pravidelný stabilný príjem, mzda vyplatená načas
• odmeny podľa dosahovaných výsledkov
• odmeny pri pracovných výročiach
• elektronické jedálne kupóny v hodnote 5,10€
• III. pilier DDS príspevok zamestnávateľa 3% z hrubej mzdy

Ak hľadáte zaujímavú prácu v modernej nadnárodnej spoločnosti ponúkame práve Vám možnosť získať stabilné zamestnanie v spoločnosti, ktorá sa zaoberá distribúciou širokého portfólia oceľových výrobkoch, ľahkých a farebných kovov a priemyselných plastov.

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, pošlite prosím životopis na mailovú adresu. Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem, avšak kontaktovať budeme iba vybraných kandidátov.

Zaslaním životopisu uchádzač súhlasí so spracovaním uvedených osobných údajov spoločnosťou thyssenkrupp Materials Slovakia spol. s r.o. v nevyhnutnom rozsahu, výlučne za účelom výberového konania. Po ukončení výberového procesu budú osobné údaje uchádzačov zlikvidované. V prípade žiadosti o ukončenie spracúvania pred uvedeným termínom, prosím o písomné oznámenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

strojárstvo, stavebníctvo

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Outlook - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Hľadáme kolegu, ktorý zodpovedným prístupom k práci a priateľskou povahou zapadne do nášho tímu a má drive aktívne sa podieľať na výsledkoch tímu.

• skúsenosti s prácou na obdobnej pozícii, vedieť sa orientovať v sklade,
• odborné vedomosti a znalosti skladových procesov,
• znalosť programu SAP výhodou,
• chuť učiť sa nové veci,
• aktívny a zodpovedný prístup k práci,
• skúsenosti s manažovaním zamestnancov a motivovaním,
• schopnosť samostatne sa rozhodovať,
• počítačové zručnosti,
• komunikačné a riadiace schopnosti,
• organizačné schopnosti,
• tímový hráč,
• pozitívne myslenie a flexibilita,
• preukaz viazača bremien, oprávnenie na VZV, mostový žeriav - výhoda (prípadne zabezpečíme školenie - náklady hradí zamestnávateľ)
skúsenosti práce v SAP - výhoda

thyssenkrupp Materials Slovakia spol. s r.o. je súčasťou medzinárodného koncernu thyssenkrupp, ktorý je jedným z najvýznamnejších oceliarskych skupín v celosvetovom meradle pôsobiaci v 78 krajinách sveta a zamestnáva 162 tisíc zamestnancov.
Naša spoločnosť patrí k najvýznamnejším distribútorom na slovenskom trhu s oceľou, ľahkými a farebnými kovmi a s plastovými materiálmi. Máme vybudovanú predajnú a distribučnú sieť s celoštátnou pôsobnosťou s jedinečne širokým spektrom sortimentu.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4169774  Megjelentetés dátuma: 27.9.2021  Alapbér (bruttó): 1 500 EUR/mesiac