Koordinátor technických a stavebných prác

THERMALPARK DS, a.s. Dunajská Streda

Miesto práce
Gabčíkovská cesta 237/38, 929 01 Dunajská Streda
Termín nástupu
dohodou
1 000 - 1 200 EUR/mesiac+ variabilná zložka mzdy v závislosti od skúseností uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- koordinácia skupiny technických pracovníkov
- kontrola kvality odvedených prác
- spolupráca s dodávateľmi (organizácia stretnutí, vyžiadanie a porovnanie cenových ponúk od dodávateľov)
- administratívna práca (vystavenie objednávok, faktúr, organizácia a archivácia dokumentov)
- zaobstaranie technického a montážneho materiálu a strojov
- starostlivosť o bazénovú technológiu

- práca v stabilnej spoločnosti
- práca v príjemnej atmosfére
- možnosť ďalšieho vzdelávania sa
- zamestnanecká strava
- firemný mobil
- zamestnanecké zľavy na služby THERMALPARKU DS, a.s.
- firemné akcie

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem. Po starostlivom posúdení životopisov budeme kontaktovať len uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky. Vopred sa ospravedlňujeme uchádzačom, ktorých neoslovíme, ich materiály budú v súlade so zákonom na ochranu osobných údajov skartované. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technický smer

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Maďarský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

- analytické a technické zručnosti
- logické myslenie
- samostatnosť
- zodpovedný prístup k práci
- flexibilita
- precíznosť
- znalosť bazénovej technológie je veľkou výhodou
- výhodou je odborná spôsobilosť v elektrotechnike

Thermalpark Dunajská Streda je jedno z najobľúbenejších a najnavštevovanejších rekreačných stredísk južného Slovenska. V krásnom prostredí v srdci Žitného Ostrova ponúka kvalitné služby a dokonalý relax pre všetky vekové kategórie.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3550051  Megjelentetés dátuma: 20.8.2021  Alapbér (bruttó): 1 000 EUR/mesiac