Masér/lázeňská s ubytováním

THERMAL-F, a.s.

Místo práce
Karlovy Vary
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
19000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

SPA HOTEl THERMAL přijme do týmu kolegyně na pozici masérka/lázeňská.

Náplní Vaší práce bude: příprava a provádění wellness a léčebných procedur, provádění rehabilitačních, klasických a další regeneračních masáží dle ordinace lékaře.

Podmínkou pro výkon zdravotnického povolání je osvědčení pro maséry ve zdravotnictví, popř. osvědčení pro sanitáře. Uvítáme schopnost komunikace s klienty v ruštině a angličtině.

Nabízíme získání pracovních zkušeností z práce v moderním lázeňském provozu, možnost flexibilních pracovních úvazků, bonusy a prémie v závislosti na osobním výkonu, 5 týdnů dovolené, zaměstnanecké stravování, podíl zaměstnavatele na dalším vzdělávání.

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
ID: 3467773  Megjelentetés dátuma: 10.8.2018  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 19000 Kč/měsíc