Office Assistant

THE soft s.r.o.

Miesto práce
Vajnorská 100/B, Bratislava
Termín nástupu
01.02.2018
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si zodpovedná, samostatná, flexibilná a máš dobré organizačné schopnosti?
Obľubuješ multitasking a učenie sa nových vecí?
Ak navyše ovládaš plynuje anglický jazyk, táto ponuka je vhodná práve pre teba.

- Objednávanie kancelárskych potrieb a všeobecná starostlivosť o plynulý chod kancelárie
- Príjem, kontrola a evidencia došlých faktúr
- Evidencia, ukladanie, triedenie a archivácia dokumentov a zmlúv
- Spracovanie pošty(došlej a odoslanej) a zodpovednosť za pokladňu
- Objednávanie taxíkov, leteniek a hotelov, príprava a spracovánie dokladov zo služobných ciest
- Zabezpečovanie firemných akcií
- Komunikácia s klientmi spoločnosti, s úradmi, organizáciami, obchodnými partnermi a pod.
- Asistentská podpora a pomoc pre manažment
- Prijímanie a starostlivosť o návštevy, zabezpečenie občerstvenia

- Mladý a dynamický kolektív
- Možnosť odborného a kariérneho rastu
- Dlhodobá spolupráca
- Služobný telefón
- Rôzne teambuildingové aktivity

Ak ťa zaujala táto pracovná ponuka, pošli nám svoje CV spolu s motivačným listom, prečo by si chcela pracovať práve pre nás na adresu [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Príjemné vystupovanie a pozitívny prístup
- Flexibilita, samostatnosť, spoľahlivosť a dobré organizačné schopnosti
- Aktívny vodičský preukaz
- Aktívny anglický jazyk

Tom Horn Gaming je výrobca softvéru pre najväčšie online kasína na svete. Naše hry poskytujú adrenalínovú zábavu pre milióny hráčov a na ich tvorbe sa podieľa náš medzinárodný team so zastúpením na Slovensku, Čechách, Ukrajine a Malte.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3210032  Megjelentetés dátuma: 2.1.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Dohodou