Hľadáme Hviezdu Zákazníckeho Servisu

The Holsters Company, s.r.o.

Miesto práce
Kammerhofská 8, okres Banská Štiavnica
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Prevádzkujeme internetový obchod zameraný na trh USA a hľadáme šikovného človeka pre pomoc so zákazníckym servisom, čiže s aktívnou komunikáciou so zákazníkmi a pomoc s ďaľšími aktivitami vo firme. Rutina ti u nás určite nehrozí, takže ak máš chuť pracovať a nebojíš sa výziev, pošli nám životopis.

Náplň práce: poskytovanie emailovej a telefonickej podpory zákazníkom v anglickom jazyku, asistenčná práca s administratívou, aktívne vyhľadávanie informácií na internete, zber dát, spravovanie firemných databáz.

Ponúkame zaujímavú prácu v stabilnej firme s možnosťou profesného aj platového rastu. Okrem toho 2x ročne finančný bonus a ďaľšie benefity.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Si ukecaný a máš angličtinu v malíčku? Hľadáme práve teba! Aby toho nebolo málo, žiadame aj vysokú mieru iniciatívnosti, flexibility, zodpovednosť, zmysel pre humor a tímového ducha. Na oplátku ponúkame stabilnú prácu, v ktorej môžete presadiť svoje nápady a naučiť sa veľa nových vecí.

Sme úspešný prevádzkovateľ internetových obchodov zameraných na americký trh a hľadáme šikovného človeka do nášho tímu.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3283973  Megjelentetés dátuma: 11.1.2018