Recepční soukromé stomatologické kliniky

THE CLINIC s.r.o.

Místo práce
Hlavní město Praha, Praha, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
32 000 - 40 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Chcete pracovat v perspektivním oboru?

Umíte si poradit v každé situaci a najít řešení?

Zvládnete se domluvit v angličtině?

Chcete být součástí špičkového týmu a získat nové zkušenosti?

Pokud jste si odpověděli na všechny otázky ANO, jste tím koho hledáme a k tomu nabízíme:

  • nadstrandardní platové ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené
  • flexibilní pracovní dobu
  • práci v milém prostředí a zázemí stabilní kliniky

Jak si můžete svou roli představit?

Jste prvním člověkem, se kterým se klienti setkají, když k nám přijdou nebo k nám volají, proto je důležité se o ně postarat a vyřídit co potřebují. Vaším úkolem je zajistit, aby jednotlivé požadavky od klientů, lékařů a našich dodavatelů byly vyřízeny včas a správně. Aby klienti odcházeli spokojeni s řešením pro jejich požadavek. Jednotlivé požadavky vyřizujete osobně, telefonicky i po e-mailu.
Někdy se setkáte i s rozladěným člověkem, protože ho něco bolí, nebo pospíchá nebo má prostě nějaké jiné problémy – Vaším úkolem je takového člověka zvládnou a v klidu a s laskavostí se o něj postarat.

Jak a kde budete pracovat?

Naše klinika se nachází v centru Prahy, v komplexu Florentinum s výhledem do zahrady. Je velmi moderně vybavena a používá nejnovější technologie v oboru dentální medicíny, jako je například operační mikroskop Zeiss, 3D rentgen, počítačová 3D modelace. Poskytujeme veškeré spektrum stomatologických výkonů. Působí u nás více lékařů, dentálních hygienistek a zdravotních sester, jste tedy součástí většího týmu. Na recepci se budete střídat s kolegyněmi. Všechny informace a následné postupy řešení jednotlivých situací si předáváte, znáte veškeré detaily z každodenního dění, pacient je nadšený, když víte, co s ním kolegyně řešila ráno, ví, že Vám na něm záleží a je pro Vás důležitý. S kolegyněmi se potkáváte skoro každý den.

A ještě něco navíc…

Když budete mít chuť se dál rozvíjet, tak se budete moct účastnit různých zajímavých projektů v oboru medicíny, pomáhat nám s rozvojem a expanzí kliniky. V neposlední řadě budete mít možnost potkávat zajímavé lidi z řad našich pacientů.

Záleží nám na našich pacientech, chceme, aby se u nás cítili dobře. Pokud to cítíte stejně, jste u nás více než vítáni.

Těšíme se na Vaše odpovědi

Za tým stomatologie THE CLINIC

Kateřina Chalupová

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
ID: 4180925  Megjelentetés dátuma: 12.10.2021  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. Alapbér (bruttó): 32 000 Kč/měsíc