Učiteľka v súkromnej MŠ - Kindergarten teacher

The Baby One

Miesto práce
The Baby One, Bardejovská 9, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 - 1 200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho pracovného tímu hľadáme šikovné ruky, ktoré budú zvládať:
- starostlivosť o deti od 2 do 6 rokov v súkromnom zariadení;
- tvorba vzdelávacieho plánu a jeho dodržiavanie;
- výchovno-vzdelávacie aktivity, ich príprava, organizácia a vedenie;
- edukačná činnosť;
- cvičenia a fyzické aktivity s deťmi;
- komunikácia s rodičmi.

Ponúkame Vám:
- prácu v príjemnom kolektíve bez stresu;
- individuálny prístup k zamestnancovi;
- zdravé stravovanie;
- vzdelávanie zamestnancov;
- teambuildingy.

V prípade záujmu zasielajte Vaše ŠTRUKTÚROVANÉ CV spolu s FOTOGRAFIOU na email [email protected]. Vybraní uchádzači budú prizvaní na osobný pohovor, ktorý sa uskutoční v priestoroch škôlky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

predškolská pedagogika, učiteľstvo, vychovávateľstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Základy
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Radi medzi nami privítame:
- nadšenie pre prácu s malými deťmi (2 - 6 rokov) tzn. nervy zo železa, pokoj v hlase a permanentné iskričky šťastia v očiach;
- skúsenosti s výučbou detí(práca v MŠ) / opatrovaním;
- anglický jazyk na komunikatívnej úrovni / pobyt v zahraničí;
- flexibilita, príjemné vystupovanie, zodpovednosť, samostatnosť, kreativita.

Anglická škôlka The Baby One je miestom kvalitnej starostlivosti spojenej s podnetným programom a hravou angličtinou.

Vychovávanie a vzdelávanie idú u nás ruka v ruke. Zdravá strava, pravidelný pohyb a pobyt vonku sú benefitmi nie len pre naše deti, ale aj pani učiteľky.

Sme profesionáli s dlhoročnými skúsenosťami. Starostlivosť o deti je naším životným poslaním!
ID: 3116424  Megjelentetés dátuma: 3.9.2021  Alapbér (bruttó): 1 000 EUR/mesiac