Predavačka v predajni second hand textilu - Bratislava/Šintavská

Textile House for EURO TRADE, s.r.o.

Miesto práce
Šintavská, Petržalka
Termín nástupu
dohodou
900 - 1 080 EUR/mesiac900 Eur základná mzda + 50 Eur produkčný bonus + 130 Eur bonus lojality + mesačný obratový bonus

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovného predajcu do nášho skvelého tímu, ktorý miluje prácu s odevami a textilom a pre ktorého najväčšou odmenou bude spokojný úsmev zákazníkov.

#Tvoje zodpovednosti budú :#

  • obsluha a poradenstvo zákazníkom
  • prvotriedna prezentácia a aktívny predaj
  • informovanie zákazníkov a prebiehajúcich akciách
  • aktívna práca na predajni - príprava a dokladanie tovaru, preceňovanie a účasť na
inventúrach
  • zodpovednosť za vzhľad predajne - poriadok a čistotu
  • práca s pokladňou
  • prijímanie a vybavovanie reklamácií
  • prevencia proti krádežiam

  • práca v stále sa rozvíjajúcej spoločnosti
  • možnosť kariérneho postupu
  • príspevok na stravu vo výške 4,50 Eur
  • pravidelné školenia
  • práca na dve smeny

Informácie o výberovom konaní

Svoje životopisy posielajte na adresu [email protected].
Vopred ďakujem všetkým uchádzačom za prejavený záujem o prácu v našej spoločnosti. Z dôvodu veľkého počtu záujemcov budeme kontaktovať len kandidátov vybraných do ďalšieho kola.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.5.2024 (ostáva ešte 19 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

maloobchod, odevy

Ostatné znalosti

Pokladňa - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • komunikatívnosť
  • chuť sa učiť novým veciam
  • samostatnosť a zodpovednosť
  • vysoké pracovné nasadenie
  • vzťah k obchodu a móde
  • ochota k fyzickej práci

Spoločnosť Textile House bola založená na Slovensku v roku 1996. Zamestnávame v Európe viac ako 1800 ľudí. Prevádzkujeme 160 obchodov v 11 krajinách Európy (Slovensko, Poľsko, Česká republika, Chorvátsko, Slovinsko, Rumunsko, Srbsko, Bosna a Hercegovina, Macedónia, Rakúsko a Španielsko). V logistickom parku v Senci prevádzkujeme triediace centrum vybavené najmodernejšími technológiami.

Komunikácia v spoločnosti je založená na princípe otvoreného dialógu, vďaka ktorému sa nám darí udržať príjemnú, priam rodinnú atmosféru. O svojich zamestnancov sa zodpovedne staráme.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Bc. Chudá Mária
Tel.: +421910833830
E-mail: poslať životopis
ID: 4069504  Megjelentetés dátuma: 26.4.2024  Alapbér (bruttó): 900 EUR/mesiac