Logista, skladník

TEXNET s.r.o.

Miesto práce
Osloboditeľov 50, 05314 Spišský Štvrtok, Prešovský kraj
Termín nástupu
1.11.2017
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príjem, naskladňovanie, balenie a expedícia tovaru
- vizuálna kontrola zásielok, dokumentácie, prepočítanie skutkového stavu zásielok, správne zaskladnenie
- úzka spolupráca so špedičnými spoločnosťami
- udržiavanie poriadku v skladových priestoroch
- zaisťovanie dostatku obalového materiálu
- zodpovednosť za správny inventúrny výsledok

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

Spoločnosť sa zaoberá distribúciou a výstavbou počítačových sietí, optických sietí a inštaláciou kamerových systémov, telefónnych ústrední, zabezpečovacích systémov akými sú EPS a EZS resp. PSN, hotelové systémy. Spoločnosť súčasne prevádzkuje aj gastroslužby.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3207858  Megjelentetés dátuma: 6.10.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou