Medical Representative /Primary Care/ Banska Bystrica

TEVA Pharmaceuticals Slovakia, s.r.o.

okres Banská Bystrica, okres Brezno, okres Detva, okres Krupina, okres Veľký Krtíš, okres Zvolen
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* komplexný manažment zvereného regiónu (Banska Bystrica, Brezno, Zvolen,Detva, Velky Krtis, Krupina)
* prezentácie prípravkov spoločnosti - denné návštevy cieľových klientov: internisti, kardiológovia, všeobecní lekári, diabetológovia, lekárne
* účasť na aktivitách organizovaných spoločnosťou
* účasť na kongresoch a sympóziách
* pravidelný reporting

Ponúkame:
* zodpovednú a samostatnú prácu v rýchlo sa rozvíjajúcej farmaceutickej spoločnosti
* prácu v príjemnom, mladom kolektíve
* adekvátne finančné ohodnotenie
* možnosť ďalšieho rozvoja a odborného rastu
* služobný automobil (možnosť využívať aj na súkr. účely)
* mobilný telefón, notebook

Ak vás zaujala pracovná pozícia a spĺňate uvedené kritériá, prosím zašlite svoj životopis na nižšie uvedený link.

Na pracovný pohovor budú pozvaní kandidáti, ktorí spĺňajú naše očakávania. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Podmienkou je praktická skúsenosť na obdobnej pozícii vo farmaceutickej spoločnosti min. 1 roky.

Kandidát/Kandidátka by mal/mala mať:
* prirodzenú schopnosť komunikácie
* prijemné vystupovanie
* asertívne správanie
* dobré prezentačné a organizačné schopnosti
* schopnosť budovania businessu
* cieľavedomosť, súťaživosť, odolnosť voči stresu
* schopnosť realizovať samostatné rozhodnutia

Teva je celosvetovým farmaceutickým lídrom a najväčším výrobcom generických liekov na svete, ktorý sa zaväzuje zlepšovať zdravie a zvyšovať prístup ku kvalitným zdravotným riešeniam na celom svete. Naši zamestnanci sú jadrom nášho úspechu s kolegami vo viac ako 80 krajinách.
Ponúkame unikátne rozmanité portfólio produktov a riešenia pre pacientov a neustále vyvíjame riešenia zamerané na pacienta.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2968574  Megjelentetés dátuma: 9.3.2017