Zodpovedný farmaceut (Quality Insurance)

TEVA Pharmaceuticals Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* Tvorba a aktualizácia dokumentácie pre systémy kvality
* Komunikácia so štátnymi orgánmi
* Sledovanie legislatívnych zmien a zavádzanie do praxe
* Realizácia interných a externých auditov
* Spolupráca pri registračných, zmenových a schvaľovacích procesoch
* Evidovanie, riadenie a archivovanie záznamov a zmlúv kvality
* Školenie zamestnancov-systém kvality
* Riadenie procesu reklamácií
* Kontrola dokumentácie a prepúšťanie produktov spoločnosti do distribúcie
* Sledovanie zmien v relevantných predpisoch (zákony, vyhlášky, smernice)

* zodpovedná a samostatná práca v rýchlo sa rozvíjajúcej spoločnosti
* práca v príjemnom kolektíve
* adekvátne finančné ohodnotenie
* možnosť ďalšieho rozvoja a odborného rastu

Ak Vás zaujala pracovná pozícia a spĺňate uvedené kritériá, zašlite nám prosím svoj životopis na nižšie uvedený link.

Na pracovný pohovor budú pozvaní kandidáti, ktorí spĺňajú vyššie uvedené požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

* VŠ vzdelanie farmaceutické nutnosť
* EN – slovom a písmom
* MS Office – expert
* Prax na obdobnej pracovnej pozícii min. 2 roky
* Výhodou prax na obdobnej pozícií vo výrobe
* Ochota cestovať v rámci CZ a SK
* Samostatnosť
* Tímový hráč
* Časová flexibilita

Teva je celosvetovým farmaceutickým lídrom a najväčším výrobcom generických liekov na svete, ktorý sa zaväzuje zlepšovať zdravie a zvyšovať prístup ku kvalitným zdravotným riešeniam na celom svete. Naši zamestnanci sú jadrom nášho úspechu s kolegami vo viac ako 80 krajinách.
Ponúkame unikátne rozmanité portfólio produktov a riešenia pre pacientov a neustále vyvíjame riešenia zamerané na pacienta.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2697490  Megjelentetés dátuma: 11.10.2016