Logistic supplier/customer analyst - projekt s možnosťou dlhodobej spolupráce - aj pre Juniorov

TESCA SLOVAKIA s.r.o.

Miesto práce
Bahýľova 1658, Barca
Termín nástupu
ASAP
Od 1 200 EUR/mesiacod 1200 € - mzda bude dohodnutá na pracovnom pohovore na základe pracovných skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme šikovného kolegu, ktorého náplňou práce bude:
- prijímanie a riešenie všetkých požiadaviek zákazníkov, sledovanie zákazníckych objednávok
- kontrolovanie týždenných požiadaviek
- zodpovedajúce plánovanie výroby / monitorovanie dennej produkcie, aby sa zabezpečili včasné dodávky zákazníkom s ohľadom na štíhle štandardy na dennej, týždennej, mesačnej báze
- denná kontrola plnenia výrobného plánu, dohliadaním na výrobné zákazky z pohľadu komponentov, prípravy na sklad, kompletizácie vo výrobe a dodania k zákazníkovi
- proaktívna komunikácia s dodávateľským reťazcom za účelom prijatia správneho materiálu v správnom množstve v správnom čase, príprava/odoslanie harmonogramov dodávok dodávateľom
- komunikácia s dopravcami (cenové ponuky) / výber najlepších spôsobov dopravy
- podpora pri tvorbe pracovných pokynov a zlepšovaní procesov

- medzinárodná, stabilizovaná automobilová spoločnosť
- priateľské pracovné prostredie
- Multisport

V prípade záujmu o túto pozíciu nám prosím bezodkladne zašlite svoj životopis v slovenskom a anglickom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

logistics, supply chain analyst, customer analyst

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- predchádzajúce skúsenosti v logistike vítané
- plynulá angličtina
- MS Excel na pokročilej užívateľskej úrovni
- samostatný a spoľahlivý človek schopný pracovať sám a pod tlakom
- orientácia na detail
- vysoko prispôsobivý, flexibilný a ochotný akceptovať nové nápady, procesy a postupy
- schopnosť zvládnuť viac priorít súčasne
- kritické myslenie a schopnosť riešiť problémy

Úspešná nadnárodná spoločnosť pôsobiaca v oblasti automobilového priemyslu so sídlom v Kežmarku

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 4508135  Megjelentetés dátuma: 25.1.2023  Alapbér (bruttó): 1 200 EUR/mesiac