Manažér servisu motocyklov Yamaha

Tersus,s.r.o.

Miesto práce
Račianska 182, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.02.2019
Mzdové podmienky (brutto)
1200€ + odmeny z dosiahnutého výkonu servisu a ND

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Prijímanie motocyklov do servisu, predaj a špecifikácia náhradných dielov na motocykle a štvorkolky značky Yamaha. Zabezpečovať chod servisu.

Práca v mladom rozvýjajúcom sa kolektíve, testovanie nových produktov značky Yamaha, vzdelávanie sa na profesnej úrovni.

Hľadáme človeka ktorý má fakt prax v obore, je aktívny jazdec na motorke má technické znalosti a príjemné vystupovanie

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

cestná doprava

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

A, B

Práca s PC, vodičský prukaz skupiny A - aktívny jazdec, zvládanie stresových situácii, zodpovednosť, technická znalosť motocyklov, dobré komunikačné znalosti, príjemné vystupovanie

bezdotyková autoumýváreň pre autá a motocykle, čistenie exteriérov a interiérov automobilov

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3553457  Megjelentetés dátuma: 4.12.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1200€ + odmeny z dosiahnutého výkonu servisu a ND