Manažér privátnych značiek

Miesto práce
Office Box, Mokráň záhon, Ružinov
Termín nástupu
dohodou
3 000 EUR/mesiacročný bonus 20% vyplatený po vyhodnotení cieľov zamestnávateľa

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Zodpovedá za dosiahnutie stanovených cieľov, vytváranie, budovanie a udržiavanie portfólia vlastných značiek potravinového a nepotravinového segmentu
  • Zodpovedá za výber, sortimentnú skladbu, cenové zaradenie vlastnej značky.
  • Spolupráca s nákupným oddelením na príprave a výbere produktov.
  • Definovanie portfólia, cenovej stratégie a pozície konkrétnych produktov
  • Zodpovedá za klasifikáciu produktu, dizajn, obal, legislatívne požiadavky
  • Vyhlasovanie produktových tendrov, plánovanie ročných kontraktov s domácimi i zahraničnými výrobcami.
  • Vyjednávanie podmienok spolupráce, podmienok výroby a dodania vlastnej značky
  • Uzatváranie a evidencia zmlúv s aktuálnymi a novými dodávateľmi
  • Intenzívna komunikácia s výrobcami na vývoji a úprave produktov vlastnej značky
  • Sledovať a vyhodnocovať trhové trendy, trhové podiely a konkurenciu
  • Nastavenie a implementácia interných procesov a reportingu
  • Zabezpečovať plnenie firemných smerníc a procedúr
  • Pracovné úlohy podľa pokynov nadriadeného

  • možnosť profesijného rozvoja a osobnostného rastu
  • kvalitné zapracovanie a e-learningové vzdelávanie
  • garancie nárastu mzdy po prvom, druhom a treťom roku
  • ročný bonus vyplatený po vyhodnotení cieľov zamestnávateľa
  • služobný notebook a mobilný telefón
  • 5% zľava pri každom nákupe v našej sieti Terno, Kraj
  • 10% meninová zľava (platí počas meninového dňa)
  • 10% zľava v počas celého narodeninového týždňa
  • Vitamínové balíčky
  • Zľavy u obchodných partnerov

Prosíme uchádzačov, aby na naše kontaktné údaje zasielali životopis v slovenskom jazyku.
Vzhľadom na veľké množstvo životopisov, kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchodný, ekonomický, potravinársky

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Počet rokov praxe

2

  • skúsenosť s prácou v retailovej spoločnosti
  • aktívny prístup k práci
  • bussiness orientácia
  • rozhodnosť, samostatnosť, flexibilita, schopnosť odolávať stresu
  • nutná predošlá pracovná skúsenosť v oblasti privátnych značiek
  • podmienkou je ovládanie anglického jazyka slovom aj písmom

Sme slovenská maloobchodná spoločnosť prevádzkujúca sieť potravín. História našej spoločnosti siaha až do roku 1978. Do nášho portfólia patria predajne Terno a Kraj. Aktuálne prevádzkujeme viac ako 160 predajní od menších predajní v blízkosti vašich domovov, až po väčšie supermarkety s vlastnou ručnou pekárenskou výrobou. V súčasnosti intenzívne investujeme do modernizácie celej predajnej siete. Ponúkame stabilné zamestnanie v expandujúcej spoločnosti. Spoľahliví, motivovaní a starostliví zamestnanci vážiaci si zákazníkov, tvoria kľúčový pilier našej spoločnosti. Príležitosť ponúkame na plný ale aj skrátený pracovný úväzok, napríklad mamičkám alebo študentom.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Michaela Cibulková
E-mail: poslať životopis
Mám záujem
ID: 3927926  Megjelentetés dátuma: 5.10.2023  Alapbér (bruttó): 3 000 EUR/mesiac