Zástupca vedúceho predajne Terno ( Partizánske)

Miesto práce
Partizánske
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
900 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Zodpovednosť za riadenie a chod predajne/ zvereného úseku predajne
• Zodpovednosť za inventúry a stav peňazí na predajni
• Zodpovednosť za predaj v garančnej dobe, kontrola kvality predávaného tovaru
• Vybavovanie reklamácií
• Riešenie operatívnych úloh na predajni
• Samostatné vedenie predajne v čase neprítomnosti vedúceho predajne
• Práca na pokladni a dopĺňanie tovaru

• Pracovná zmluva na dobu neurčitú
• Garantujeme ďalší nárast mzdy po 1. a 2. roku
• Možnosť profesijného rozvoja a osobnostného rastu
• Zamestnanecká zľava na nákup potravín v celej sieti našich predajní
• Extra príspevok k stravným lístkom nad rámec zákona
• Dynamický kolektív a rodinná atmosféra
• Kvalitný zaškoľovací program
• Zľavy CK Satur
• Zľavy na nákup bicyklov a príslušenstva značky Dema
• Zľavy na nákup v sieti Datart a Hej.sk

Hľadáme šikovných, dynamických ľudí s chuťou pracovať v maloobchodnej spoločnosti s víziou ďalšieho rozvoja - ako spoločnosti, tak aj samotných zamestnancov.
Počas nášho zaškoľovacieho programu Vás v spolupráci so skúsenými kolegami na školiacich predajniach pripravíme na Vaše každodenné úlohy.
Ak Vás naša ponuka zaujala, neváhajte nám čo najskôr poslať svoj CV.
Prosíme kandidátov, aby zasielali životopisy v slovenskom jazyku spolu s motivačným listom na nižšie uvedený kontakt.
Kontaktovať budeme len vybratých uchádzačov. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Minimálna ročná prax v maloobchode s potravinami

Ostatné znalosti

Personalistika - Základy
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Pokladňa - Pokročilý

• Skúsenosť s vedením a motivovaním tímu ľudí sú
výhodou
• Výborné organizačné zručnosti
• Silná prozákaznícka orientácia
• Komunikatívnosť, vysoká flexibilita, lojálnosť,
odolnosť voči stresu
• ochota pracovať na zmeny
• trestná bezúhonnosť
• chuť fyzicky pracovať

Sme slovenská maloobchodná spoločnosť prevádzkujúca sieť potravín. História našej spoločnosti siaha až do roku 1978. Do nášho portfólia patria predajne Terno a Kraj. Aktuálne prevádzkujeme viac ako 160 predajní od menších predajní v blízkosti vašich domovov, až po väčšie supermarkety s vlastnou ručnou pekárenskou výrobou. V súčasnosti intenzívne investujeme do modernizácie celej predajnej siete. Ponúkame stabilné zamestnanie v expandujúcej spoločnosti. Spoľahliví, motivovaní a starostliví zamestnanci vážiaci si zákazníkov, tvoria kľúčový pilier našej spoločnosti. Príležitosť ponúkame na plný ale aj skrátený pracovný úväzok, napríklad mamičkám alebo študentom.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Kariéra Terno
E-mail: poslať životopis
Mám záujem
ID: 3837455  Megjelentetés dátuma: 16.7.2021  Alapbér (bruttó): 900 EUR/mesiac