Jelentkezzen önéletrajz nélkül Можливість для людей з України

Zvárači: TIG, MIG, zváranie nerezu - možnosť zaučenia

Teprofa Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Za traťou 1279, Lipany
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Od 1 200 EUR/mesiacPre SZČO základná sadzba 12-16 € podľa odbornosti, znalostí a výkonu, možnosť nadčasov podľa výberu príplatok za prostredie (+ 120 €) osobný príplatok podľa odbornosti čierne alebo nerez nástupná a stabilizačná prémia po zaškolení prémie podľa výkonu, kvality a množstva nadčasov platené nadčasy príspevok na dovolenku 400 EUR odmeny pri jubileách Pracovníkov so znalosťou čítania výkresovej dokumentácie dokážeme zaučiť na zváranie. V prípade potreby môžeme zabezpečiť ubytovanie pre zváračov s praxou. Na TPP mzda dohodou.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zváranie nerezových zvarencov, dielov, strojov, prípravkov.
Práca podľa výkresovej dokumentácie.
Dvojsmenná prevádzka - bez nočných smien.
Možnosť pracovať na TPP alebo SZČO.

  • stabilná a prosperujúca firma
  • bez nočných smien
  • možnosť zaučenia na prácu
  • preškolenie alebo zaškolenie na zváranie TIG
  • kariérny rast, preškoľovanie na moderné zváracie stroje s automatickou reguláciou a ovládaním
  • práca v novovybudovanej modernej hale spĺňajúce všetky zdravotné štandardy
  • nástupná prémia po zaškolení
  • finančné odmeny, stabilizačná odmena
  • odmeny pri jubileách
  • pravidelný mzdový rast
Možnosť pre živnostníkov mzdy od 10 EUR - 15 EUR / hodinu.
Možnosť pre mladých ľudí - zaučiť sa a získať nadpriemerný finančný príjem.

Informácie o výberovom konaní

Rozširujeme výrobu na zváranie nerezu.
Pošlite profesný životopis, E-mailom, alebo telefónom si dohodneme stretnutie na prevádzke a pracovnú skúšku. Nevyžadujeme štátnu skúšku zvárača.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárstvo, zámočník, zvárač

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Čítanie technickej dokumentácie. Predchádzajúca prax výhodou.
Zaškolíme COčkarov pre prácu na TIG nerez.
Berieme aj absolventov.
Zavolajte alebo pošlite svoj pracovný životopis.

Strojárska výroba so zameraním na výrobu budúcich strojov a zariadení pre oblasť priemyslu a potravinárstva.
Zváranie, zámočnícke práce, obrábanie, lakovanie, montáže.
Rozširujeme výrobu, zváranie železa a nerezu, montáž strojov a výrobkov.
Prevádzka Teprofa Slovakia Lipany je dcérskou spoločnosťou firmy IMC Slovakia v Považskej Bystrici.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

ID: 1646926  Megjelentetés dátuma: 22.9.2023  Alapbér (bruttó): 1 200 EUR/mesiac