Šikovný skladník - TeploZima.sk

TeploZima.sk (ACEA s.r.o.)

Miesto práce
Sabinovská 14, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
1 000 EUR/mesiacod 1000 eur brutto + motivačné a výkonnostné bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pridaj sa do TeploZima tímu! :)
Možno hľadáš ty nás a my teba.

Čakajú na teba mladí a pozitívne naladení ľudia, ochotní podať ti vždy pomocnú ruku.
V TeploZima chápeme, že odlišnosť nás robí originálom a len pomocou nej tvoríme jedinečný celok.

Všestranná náplň práce ti umožní veľa sa naučiť.
Miesto, ktoré ti ponúkame môže byť pre teba výborným odrazovým mostíkom.

Ak je neustála práca na sebe pre teba samozrejmosťou, rýchlo sa učíš, tešíš sa na nové úlohy, si flexibilný a zvládaš prijať zodpovednosť, je toto miesto, ako vyšité práve pre teba.
Príď seba a aj nás presvedčiť na pohovor!

Náplň tvojej práce bude:
- nudiť sa nebudeš, každý deň bude iný
- skladová evidencia v ekonomickom systéme
- príjem a výdaj tovaru a materiálu
- objednávanie tovaru a materiálu
- kontrola skladových zásob
- preprava materiálu

Do všetkého z tvojej náplne práce ťa zaučíme.
Aktívny vodič podmienkou.

- školenia a vzdelávanie
- možnosť profesíjneho rastu
- firemný telefón
- firemný notebook
- teambuildingové akcie
- práca v priateľskom kolektíve
- zamestnanecké zľavy na naše produkty

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- zodpovednosť - nie len ako klišé ale naozaj, nemôžeš nechať svoju úlohu nedokončenú
- proaktívny prístup k tvojim úlohám
- efektívne využívať svoj čas
- byť flexibilný a dokázať splniť viac rôznorodých úloh
- tímovosť - zaskočiť aj za kolegu, ak treba, pracujeme všetci spoločne

TeploZima.sk
Sme rýchlo rozvíjajúca sa spoločnosť, ktorá sa stala za 11 rokov jedným z najväčších dodávateľov klimatizácií a tepelných čerpadiel na Slovensku. Na slovenskom, rakúskom a českom trhu pôsobíme v oblasti vzduchotechniky, klimatizácií, tepelných čerpadiel, fotovoltaiky, rekuperácií a unikátnej požiarnej ochrany. Zabezpečujeme montáž, servis a odborné poradenstvo. Venujeme sa B2C aj B2B klientom (maloobchod a veľkoobchod).

Neustále hľadáme nové výzvy a možnosti. Preto máme ambíciou rozširovať svoje služby aj v iných krajinách, predovšetkým v Rakúsku a Čechách. Sme oficiálnym distribútorom svetových značiek klimatizácii, tepelných čerpadiel a požiarneho systému.

Počet zamestnancov: 40-50 zamestnancov
ID: 3438941  Megjelentetés dátuma: 22.2.2022  Alapbér (bruttó): 1 000 EUR/mesiac