NJ - brigádnik (Sales Support)

TeploZima.sk (ACEA s.r.o.)

Miesto práce
Sabinovská 14, Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
5€ / hod + odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme nemecky hovoriaceho uchádzača, ktorý sa chce zdokonalovať v jazyku a obchodníckych zručnostiach.
Najideálnejšie možno študenta na par hodín do týždňa
spravovanie webovej stránky - administrácia
prieskum trhu konkurencie
marketingové návrhy

VP: B
Dobrá znalosť nemeckého jazyka

Kontaktujte nás prosím na tento mail: [email protected]

školenie v oblasti vzduchotechniky, obchodu, priemyselného lepenia

Informácie o výberovom konaní

kontaktovaní budú len vybraní uchádzači.
Svoje žiadosti si posielajte na [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

samostatnosť
komunikatívnosť
chuť učiť sa

TeploZima.sk
Sme rýchlo rozvíjajúca sa spoločnosť, ktorá sa stala za 10 rokov jedným z najväčších dodávateľov klimatizácií a tepelných čerpadiel na Slovensku. Na slovenskom, rakúskom a českom trhu. Pôsobíme v oblasti vzduchotechniky, klimatizácií, tepelných čerpadiel, fotovoltaiky, rekuperácií a unikátnej požiarnej ochrany. Zabezpečujeme montáž, servis a odborné poradenstvo. Venujeme sa B2C aj B2B klientom (maloobchod a veľkoobchod).

Neustále hľadáme nové výzvy a možnosti. Preto máme ambíciou rozširovať svoje služby aj v iných krajinách, predovšetkým v Rakúsku a Čechách. Sme oficiálnym distribútorom svetových značiek klimatizácii, tepelných čerpadiel a požiarneho systému.

Počet zamestnancov: 20-30 zamestnancov
ID: 2730710  Megjelentetés dátuma: 22.8.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 5€ / hod + odmeny