Strojník energetických zariadení

Tepláreň Košice, a. s. v skratke TEKO, a. s., Teplárenská, Košice
Pracovný pomer
Termín nástupu
01.07.2018
Základná mzda
základný plat od 670 EUR + mesačná variabilná zložka do 14% v závislosti od pracovného výkonu, dovolenkový, energetický príspevok a 13. mzda podľa podmienok PKZ

Pracovná náplň

  • Obsluha vyhradených technických zariadení (tlakových, plynových), tlakových nádob stabilných s predpokladom získania kuričského preukazu
  • Kontrola zariadení prevádzky, výkon činnosti a manipulácií na výrobných zariadeniach podľa pokynov operátorov prevádzky
  • Výhľadovo obsluha operátorských pracovísk s riadiacimi systémami zariadení

Čo ponúkame

  • dovolenkový, energetický príspevok a 13. mzda podľa podmienok podnikovej kolektívnej zmluvy
  • mzdové zvýhodnenia vyplývajúce z nepretržitej prevádzky (príplatky za nočnú prácu, soboty, nedele a sviatky)
  • týždeň platenej dovolenky nad rámec zákona,
  • príspevky v zmysle sociálneho programu,
  • stabilita zamestnávateľa,
  • program vzdelávania

Druh pracovného pomeru: plný úväzok (37,5 hod/týždenne), nepretržitá prevádzka - 12 hodinové zmeny.
Nástup 1.7.2018, resp. podľa dohody.
Pracovný pomer: 3 mesačná skúšobná doba, na dobu určitú 1 rok .
Žiadosti o prijatie do zamestnania, životopisy so súhlasom na spracovanie osobných údajov zasielajte najneskôr do 17.6.2018.
Uchádzači spĺňajúci požiadavky budú pozvaní na výberové konanie telefonicky.

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

min. SŠ s maturitou technického, alebo elektrotechnického zamerania

Vodičský preukaz

B

  • vyhovujúci zdravotný stav pre nepretržitú prevádzku s rizikovým faktorom prach a hluk
  • vyhovujúci zdravotný stav pre práce vo výškach
  • predpoklad úspešného získania osvedčení o obsluhe vyhradených technických zariadení,
kuričského preukazu, (úspešné absolvovanie psychologických testov)
  • vodičský preukaz skupiny B
  • technické myslenie so zameraním na strojárske a elektrotechnické zariadenia
  • bezúhonnosť, práca v kolektíve, zodpovednosť k práci
  • základné ovládanie práce s PC
  • odborná prax a znalosť cudzích jazykov nie je vyžadovaná
  • vzdelanie: min. SŠ s maturitou technického, alebo elektrotechnického zamerania

Sme spoločnosť zaoberajúca sa výrobou, výkupom, rozvodom a odbytom tepelnej a elektrickej energie.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Dodávka elektriny, plynu, pary a studeného vzduchu

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Jana Falatová
Tel.: +421908205185
E-mail: poslať životopis

Túto pozíciu obsadzuje
Mgr. Jana Falatová

ID: 3414646  Megjelentetés dátuma: 8.6.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: základný plat od 670 EUR + mesačná variabilná zložka do 14% v závislosti od pracovného výkonu, dovolenkový, energetický príspevok a 13. mzda podľa podmienok PKZ