Recepčný/Recepčná

Tenis Centrum Management s.r.o.

Miesto práce
Jána Hajdóczyho, Trnava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
17.02.2020
Mzdové podmienky (brutto)
700 EUR/mesiacPríplatky za nočné zmeny, víkendy a sviatky.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-ubytovávanie a odubytovávanie hostí a starostlivosť o nich
-práca s rezervačným systémom HORES (po internom zaškolení)
-komunikácia s hosťami a s personálom hotela
-zabezpečenie plynulého chodu recepcie
-vybavovanie rezervácií
-poskytovanie informácií
-práca s pokladňou, s hotovosťou a platobnými kartami
-potvrdzovanie objednávok
-zmenárenská činnosť
-striedanie 12 hodinových denných a nočných smien
-riešenie prípadných sťažností hostí k ich spokojnosti

Zamestnanecká strava.
Príjemné pracovné prostredie.
Mladý dynamický kolektív.
Fitness centrum.

Váš životopis v slovenskom jazyku zašlite, prosím, na kontakt uvedený nižšie.
Na osobný pohovor pozývame len kandidátov, ktorí spĺňajú kritériá zadané v pracovnej ponuke.
Osobné zložky neúspešných kandidátov budú po ukončení výberového konania zmazané resp. skartované.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

cestovný ruch, hotelierstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Požadovaná prax na hotelovej recepcii aspoň 1 rok
• Reprezentatívne, profesionálne a dôveryhodné vystupovanie,
• Silná orientácia na hostí a služby hotela
• Samostatnosť, spoľahlivosť, empatia
• Ďalšie jazykové znalosti sú vítané
• Znalosť MS-Office na užívateľskej úrovni
• Prax na podobnej pozícií v hotelovom odvetví je výhodou.
• Nemecký jazyk výhodou.

Moderný štvorhviezdičkový hotel a športové centrum v Trnave, poskytujúci ubytovanie, stravovanie, relax a možnosť športového vyžitia.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3555998  Megjelentetés dátuma: 6.2.2020  Alapbér (bruttó): 700 EUR/mesiac