Jelentkezzen önéletrajz nélkül

Chovateľ kŕmneho hmyzu

TENEBRIO,s.r.o.

Miesto práce
Zvolenská cesta, Banská Bystrica
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
5,5 EUR/hod.Príplatky za prácu cez víkend, odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Kŕmenie, ošetrovanie, triedenie, expedícia, čistenie chovných nádob

Jednozmenná prevádzka

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

chovateľ

Zručnosť a precíznosť pri práci. Chuť sa učiť nové veci

Spolocnosť TENEBRIO je najväčší producent kŕmneho hmyzu na Slovensku, produkujúca kŕmny hmyz ako potravu pre zvieratá na celosvetovom trhu.
Práca na farme s mučnymi červami?
Hľadáte prácu a chcete prijať výzvu pracovať na najväčšej hmyzej farme na Slovensku? Radi si vyhrniete rukávy, ale zároveň máte zmysel pre detail? Potom čítajte ďalej a kontaktujte nás na úvodné stretnutie.

Ste fyzicky zdatný, schopný pracovať samostatne a byť spoluzodpovedný za zverené časti výroby?
Vyhovuje vám pracovať v malom tíme pracovníkov ochotných kedykoľvek pomôcť jeden druhému?
Od zamestnancov očakávame veľkú dávku zodpovednosti a praktické schopnosti.
Ponúkame pestrú prácu s ocenením vlastného vkladu.
Odmeny na základe znalostí a pracovného výsledku od 200 do 400 € mesačne

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4019019  Megjelentetés dátuma: 9.5.2021  Alapbér (bruttó): 5,5 EUR/hod.