Grafik

Tomáš Teniak TENA OIL

Miesto práce
Na Bystričku 28, Žilinský kraj, okres Martin
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoločnosť zaoberajúca sa predajom auto-dielov s významným podielom na Slovenskom a Českom trhu Ťa hľadá na trvalý pracovný pomer v Martine.

Hľadáme grafika ktorý sa pripojí do nášho teamu a pomôže nám robiť veci lepšie. Tvojou úlohou bude tvorba dizajnu a určovanie smerovania našej corporate identity:
- tvorba prezentácií (PowerPoint)
- tvorba plagátov, letákov, brožúr (COREL DRAW, ADOBE ILLUSTRATOR, PHOTOSHOP....)
- tvorba etikiet našich produktov (to čo nakreslíš nájdeš na pultoch predajní v 5 Európskych krajinách)
- navrhovanie logotypov pre naše privátne produkty (vektorová grafika)
- vytváranie jednoduchých prezentačných webstránok (HTML + CSS)

- práca na trvalý pracovný pomer
- čiastočne flexibilný pracovný čas ( 8 hodín - príchod a odchod je na tebe)
- notebook
- práca v mladom kolektíve
- priestor pre sebarealizáciu

Prosíme Vás o zaslanie životopisu spolu s ukážkou Vašej práce.

Vybraní uchádzači budú informovaní telefonicky alebo e-mailom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Základy
CorelDRAW - Základy
HTML - Základy
CSS - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- grafika v PSD, CDR
- znalosť HTML, CSS, JS

Výhoda ak ovládaš/poznáš: Adobe Illustrator, PHP, ZEND, JQUERY, ANGULAR, BOOTSTRAP ...

- zodpovednosť
- samostatnosť
- flexibilita
- schopnosť prispôsobiť sa požiadavkám
- dôslednosť pri plnení úloh
- analytické a logické myslenie

Sme dynamicky sa rozvíjajúca, progresívna spoločnosť pôsobiaca v oblasti predaja olejov, mazív a náhradných dielov s pôsobnosťou v SK, CZ, AT, BA.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2298161  Megjelentetés dátuma: 30.11.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou