Vodič / vodička autobusu pre Košice, Rožňavu, Spišskú Novú Ves, Gelnicu, Krompachy, Levoču, Poprad

TEMPUS GROUP a.s.

Miesto práce
Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
dohodou
1 100 - 1 600 EUR/mesiac+ príplatky, prémie a diéty + 500 € keď získaš ďalšieho kolegu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zabezpečovanie mestskej a prímestskej autobusovej dopravy v Košiciach, Rožňave, Spišskej Novej Vsi a v okolí
- možnosť preplatenia Vodičského oprávnenia skupiny D a Kvalifikačnej karty vodiča
- vek od 21 rokov

- perspektívna práca v stabilnej spoločnosti
- technická a organizačná podpora materskej spoločnosti
- práca v stabilnej spoločnosti s komplexnou ponukou služieb v automobilovej oblasti
- možnosť prenájmu nového motorového vozidla za exkluzívnych podmienok
- kvalitný produkt, motivujúce ohodnotenie a možnosť sebarealizácie
- zvýhodnené ceny mobilných telefónov a paušálov v ORANGE pre zamestnancov i rodinných príslušníkov
- Multisport karta
- odmena pri životných a pracovných jubileách až do výšky 350 €
- odmena pri odporučení zamestnanca 500€
- kurz vodičského preukazu sk. B za zvýhodnených podmienok
- zvýhodnené ceny PHM
- príspevok na kartu vodiča do digitálneho tachografu
- príspevok na vodičský preukaz sk. D ( vo výške 50% z celkovej sumy )
- príspevok na školenie KKV ( vo výške 50% z celkovej sumy )
- preplácanie periodických školení KKV zamestnávateľom
- poskytovanie zliav na prímestskú dopravu (zamestnanec, rodinní príslušníci)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

autobusová preprava

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

doprava

Vodičský preukaz

C

Počet rokov praxe

1

- vek od 21 r.
- vodičský preukaz skupiny D je výhodou
- zodpovednosť
- psychická odolnosť
- komunikatívny typ

TEMPUS GROUP, a. s. - skupina spoločností podnikajúcich v oblastiach:
- Autorizovaný predaj a servis osobných automobilov značky Land Rover, Range Rover, Jaguar, Renault a Dacia
- Autorizovaný predaj a servis autobusov značky Irisbus, nákladných vozidiel Iveco a Tatra
- Dlhodobý a krátkodobý prenájom vozdiel v prevádzkach Centrum Mobility /Bratislava, Banská Bystrica, Košice/
- Prevádzkovanie prímestskej a medzinárodnej autobusovej dopravy Eurobus
- Prevádzkovanie mestského Garni hotela Tempus a rekračného hotela Eurobus Zemplínska Šírava

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4195699  Megjelentetés dátuma: 8.8.2022  Alapbér (bruttó): 1 100 EUR/mesiac