Jelentkezzen önéletrajz nélkül

Umývač autobusov

TEMPUS GROUP a.s.

Miesto práce
Staničné námestie, Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
630 EUR/mesiac+ prémie podľa výkonu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- obsluha automatickej linky,
- predumytie autobusov,
- prístrojová dezinfekcia interiérov autobusov,
- čistenie a upratovanie podľa pokynov

- dobre vybavené pracovné prostredie,
- práca v stabilnej spoločnosti,
- odmeňovanie úmerne kvalite a množstvu vykonanej práce.

V prípade, že spĺňate všetky uvedené požiadavky a máte záujem zúčastniť sa na výberovom konaní, pošlite prosím čo najskôr svoj profesijný životopis elektronickou formou.
Do predmetu správy zadajte prosím názov pozície.

Kontaktovaní a následne zaradení do výberového konania budú len tí uchádzači, ktorí najlepšie spĺňajú uvedené požiadavky.

Spolu so životopisom nám zašlite aj súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov:
“V zmysle Zák.č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov dávam svoj súhlas na spracovanie, správu a archiváciu mojich osobných údajov na dobu priebehu tohto výberového konania v spoločnosti Tempus Group a.s., Železiarenská 49, Košice pre účely evidencie uchádzačov o zamestnanie.“

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Predaj, distribúcia a oprava automobilov a motocyklov

Pozícia je obsadzovaná pre spoločnosť Tempus Trans s.r.o., ktorá je partnerom výrobcu úžitkových vozidiel IVECO a výrobcu autobusov Irisbus.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- chuť pracovať a zodpovedný prístup k práci

TEMPUS GROUP, a. s. - skupina spoločností podnikajúcich v oblastiach:
- Autorizovaný predaj a servis osobných automobilov značky Land Rover, Range Rover, Jaguar, Renault a Dacia
- Autorizovaný predaj a servis autobusov značky Irisbus, nákladných vozidiel Iveco a Tatra
- Dlhodobý a krátkodobý prenájom vozdiel v prevádzkach Centrum Mobility /Bratislava, Banská Bystrica, Košice/
- Prevádzkovanie prímestskej a medzinárodnej autobusovej dopravy Eurobus
- Prevádzkovanie mestského Garni hotela Tempus a rekračného hotela Eurobus Zemplínska Šírava

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4061891  Megjelentetés dátuma: 14.4.2021  Alapbér (bruttó): 630 EUR/mesiac