Mechanik pre pneuservisné práce

TEMPUS GROUP a.s.

Miesto práce
Železiarenská 49, Košice-Šaca, Košice
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
základný plat plus prémie podľa výkonu prác

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

mechanické práce spojené s výmenou a opravou pneumatík pre osobné a nákladné automobily a autobusy

práca v stabilnej spoločnosti
motivačné mzdové ohodnotenie podľa výkonu

Štruktúrovaný životopis a žiadosť zasielajte výlučne elektronickou poštou
Uveďte telefonický kontakt, uchádzači spĺňajúci podmienky budú telefonicky pozvaní na osobný pohovor.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Autorizovaný predaj a servis osobných a nákladných pneumatík

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

výhodou sú skúsenosti s vykonávaním servisných opráv a výmenou pneumatík
výhodou je vodičský preukaz skupiny C

TEMPUS GROUP, a. s. - skupina spoločností podnikajúcich v oblastiach:
- Autorizovaný predaj a servis osobných automobilov značky Land Rover, Range Rover, Jaguar, Renault a Dacia
- Autorizovaný predaj a servis autobusov značky Irisbus, nákladných vozidiel Iveco a Tatra
- Dlhodobý a krátkodobý prenájom vozdiel v prevádzkach Centrum Mobility /Bratislava, Banská Bystrica, Košice/
- Prevádzkovanie prímestskej a medzinárodnej autobusovej dopravy Eurobus
- Prevádzkovanie mestského Garni hotela Tempus a rekračného hotela Eurobus Zemplínska Šírava

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 1436534  Megjelentetés dátuma: 18.4.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: základný plat plus prémie podľa výkonu prác