Ekonomicko - Administratívny pracovník, koordinátor

TeMPOS SLOVENSKO s.r.o.

Miesto práce
Uhrova 1/D, Bratislava
Termín nástupu
01.04.2018
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Koordinácia a manažovanie celého pracovného procesu zamestnancov
• Príjem a spracovanie požiadaviek klientov
• Príprava podkladov pre fakturáciu
• Spracovávanie dát v systéme
• Aktívne riešenie vzniknutých problémov
• Obeh dokumentov
• Komunikácia s dodávateľmi, hľadanie nových dodávateľov

• práca v príjemnom kolektíve
• vysoká miera samostatnosti
• možnosť získania skúseností aj v iných pracovných oblastiach

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Znalosť MS Office
• Dobré komunikačné zručnosti
• Dobré plánovacie a organizačné schopnosti
• Flexibilita a schopnosť pracovať samostatne
• Zodpovednosť
• Základný prehľad v technických veciach spojených s nehnuteľnosťami je výhodou, nie podmienkou

Každá nehnuteľnosť nás potrebuje. Drobné opravy a služby tvoria až 70 percent z celkového počtu požiadaviek v priemernej nehnuteľnosti. Sú náročné na evidenciu. Sú náročné na flexibilitu. Sú náročné na kontrolu kvality a samozrejme aj na šikovných zamestnancov. Preto sme v TeMPOS SLOVENSKO skĺbili naše dlhoročné skúsenosti so starostlivosťou o nehnuteľnosti s moderným systémom riadenia. Nahláste nám problém a my sa postaráme o zvyšok. TEMPOS je skratka pre tisíc malých prác, opráv a služieb. Pre Vašu nehnuteľnosť a domácnosť. Profesionálne, flexibilne a zodpovedne.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3335659  Megjelentetés dátuma: 14.3.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou