Údržbár - pomocník

TeMPOS SLOVENSKO s.r.o.

Miesto práce
Rusovská 36, Bratislava
Termín nástupu
01.04.2018
Mzdové podmienky (brutto)
800 (v závislosti od skúseností)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovného a manuálne zručného pracovníka do nášho tímu, ktorého pracovnú náplň predstavuje denná starostlivosť o pridelené požiadavky na opravu a údržbu nehnuteľností. Sú to práce, ktoré sa týkajú údržby a starostlivosti o nehnuteľnosti ako napríklad drobné opravy, výmeny žiaroviek, drobné maliarske práce, nastavenie dverí, drobné zámočnícke práce, drobné vodoinštalatérske práce a pod..

zabezpečené vzdelávanie s prislúchajúcim platovým rastom
nové služobné auto
nový mobilný telefón
nové profesionálne náradie
moderný systém organizácie práce
stabilná práca

Informácie o výberovom konaní

Ozveme sa každému.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

manuálna zručnosť
ochota pracovať
samostatnosť

Každá nehnuteľnosť nás potrebuje. Drobné opravy a služby tvoria až 70 percent z celkového počtu požiadaviek v priemernej nehnuteľnosti. Sú náročné na evidenciu. Sú náročné na flexibilitu. Sú náročné na kontrolu kvality a samozrejme aj na šikovných zamestnancov. Preto sme v TeMPOS SLOVENSKO skĺbili naše dlhoročné skúsenosti so starostlivosťou o nehnuteľnosti s moderným systémom riadenia. Nahláste nám problém a my sa postaráme o zvyšok. TEMPOS je skratka pre tisíc malých prác, opráv a služieb. Pre Vašu nehnuteľnosť a domácnosť. Profesionálne, flexibilne a zodpovedne.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3123475  Megjelentetés dátuma: 14.3.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 800 (v závislosti od skúseností)